کد خبر: 101045 A

پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان رباط کریم طی ۱۰ مرحله موفق به کشف یک کیلو و ۱۴۰ گرم انواع مواد مخدر شد.

ایلنا: مدیرکل مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در اجرای ۱۰ مرحله طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان رباط کریم استان تهران، ۱۳۳ نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ علیرضا اکبرشاهی با اعلام این خبر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان رباط کریم طی ۱۰ مرحله موفق به کشف یک کیلو و ۱۴۰ گرم انواع مواد مخدر شد.

وی افزود: این طرح در ۳۶ نقطه آلوده شهرستان رباط کریم همچون شهر جدید پرند، الارد، پرندک، منجیل‌آباد، نصیرآباد و کیکاور به اجرا درآمده است.

اکبرشاهی با بیان اینکه در این طرح ۱۳۳ نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر دستگیر شده‌اند، بیان داشت: از مجموع این تعداد ۶۵ نفر معتاد، ۳۰ نفر توزیع‌کننده، ۶ نفر قاچاقچی و ۳۲ نفر نگهدارنده بوده‌اند.

وی افزود: همچنین در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده شهرستان رباط کریم استان تهران، ۲۸ باب منزل مسکونی مورد بازرسی قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر