کد خبر: 13063 A

بر اساس بازدیدهای می‌دانی انجام شده و در خواست‌های شهروندان در راستای رفع مشکلات و اصلاح شیب انهار همچنین جلوگیری از بروز آبگرفتکی، ۱۰ هزار متر از انهار منطقه با نصب دریچه فلزی و گریتینگ احداث و بازسازی شد.

ایلنا: ‌ شهردار منطقه ۱۰ در تشریح اقدامات در خصوص بهسازی و مناسب سازی فضاهای شهری، از اجرای۳۵۰ هزار متر مربع عملیات روکش آسفالت در معابر منطقه ۱۰ خبر داد.

به گزارش ایلنا، فرامرز عظیمی شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر، استفاده از فضاهای شهری متناسب با نیاز اقشار مختلف را حق طبیعی شهروندان دانست و گفت: به منظور بهسازی معابر و تسهیل در تردد شهروندان، عملیات مرمت روکش آسفالت و هدایت آبهای سطحی با اصلاح شیب به مساحت ۳۵۰ هزار متر مربع در معابر سطح منطقه از جمله خیابان‌های قزوین و آزادی اجرا شد.
وی در ادامه با اشاره به احداث و بازسازی انهار خاطر نشان کرد: بر اساس بازدیدهای می‌دانی انجام شده و در خواست‌های شهروندان در راستای رفع مشکلات و اصلاح شیب انهار همچنین جلوگیری از بروز آبگرفتکی، ۱۰ هزار متر از انهار منطقه با نصب دریچه فلزی و گریتینگ احداث و بازسازی شد.
عظیمی با بیان اینکه عملیات پیاده روسازی نیز در برخی معابر منطقه انجام شد افزود: پیاده رو از جایگاه ویژه‌ای در سیستم حمل و نقل شهری برخوردار است و در این راستا ۱۸ هزار متر مربع از پیاده روهای منطقه با استاپر سنگی، نیمکت سنگی و بتنی و اجرای مسیر ویژه نابینایان و معلولین بازسازی شد.
وی ادامه داد: به منظور تسهیل در تردد معلولین و جانبازان یک هزار متر مربع از معابر با نصب پل روی انهار با پروفیل فلزی و نصب نرده و جان پناه در تقاطع‌ها مناسب سازی شد همچنین رفع نقص و بازسازی سرویس‌های بهداشتی، نصب کفپوش زمین بازی کودکان، نصب مبلمان شهری در معابر و بوستان‌های منطقه از دیگر اقدامات منطقه در راستای ارائه خدمات بهینه به شهروندان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر