کد خبر: 657 A

شهردار منطقه یک:

بیشترین حجم کار معاونت فنی و عمرانی منطقه در بخش راه و باند انجام شده و بزرگراه‌های سطح منطقه از جمله امام علی (ع)، شهید مدرس، شهید چمران، شهید بابایی و... لکه گیری و روکش آسفالت شده و پیاده روهای خیابان‌ها و بزرگراه‌های مجاور ساختمان اجلاس پیاده روسازی و جدول گذاری شده است.

ایلنا:‌ به منظور برگزاری هر چه با شکوه‌تر شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد و فراهم نمودن امکانات رفاهی برای مهمانان خارجی، شمال تهران برای میزبانی این اجلاس آماده می‌شود.
به گزارش ایلنا، مجتبی یزدانی شهردار منطقه یک با بیان مطلب فوق به برنامه ریزی دقیق فعالیت‌ها و انجام بازدید‌های می‌دانی جهت آماده سازی و زیباسازی منطقه و خدمات رسانی هرچه بهتر و مناسب‌تر به میهمانان اشاره و با بیان سرفصل‌های کاری برای هر یک از نواحی ده گانه منطقه بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام در محلات تاکید کرد.
وی عملیات فنی و عمرانی در سطح پیاده رو‌ها و خیابان‌ها را از اقدامات اجرا شده دانست و گفت: بیشترین حجم کار معاونت فنی و عمرانی منطقه در بخش راه و باند انجام شده و بزرگراه‌های سطح منطقه از جمله امام علی (ع)، شهید مدرس، شهید چمران، شهید بابایی و... لکه گیری و روکش آسفالت شده و پیاده روهای خیابان‌ها و بزرگراه‌های مجاور ساختمان اجلاس پیاده روسازی و جدول گذاری شده است.
شهردار منطقه یک با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ترافیکی منطقه با تاکید بر روان سازی ترافیک در بزرگراه و معابر اصلی منطقه افزود: عملیات خط کشی محوری و عابر پیاده در معابر سطح منطقه اجرا و ایستگاه‌های اتوبوس، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی، گاردریل و... مرمت شده است.
وی رنگ آمیزی پل‌های سواره رو در سطح منطقه یک و نور‌پردازی و زیباسازی آن‌ها با پروژکتور هایLED، پاکسازی و شست و شوی دیواره‌ها و جداره‌های شهری، پیاده رو‌ها و سواره رو‌ها، بزپیرایی فضاهای سبز و چمن کاری و نصب پرچم‌های جدید الوان در سطح منطقه را از فعالیت‌های امور شهری و فضای سبز منطقه عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر