کد خبر: 766 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان خبر داد؛

از یک باند خانوادگی مواد مخدر بیش از یك كیلو گرم هروئین و آلات و ادوات مواد مخدر كشف شد و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدراستان زنجان صبح امروز از شناسایی و دستگیری یك باند خانوادگی مواد مخدر خبر داد و گفت: از این باند بیش از یك كیلو هروئین و آلات و ادوات مواد مخدر كشف شد.

 

به گزارش ایلنا، سرگرد مختار شیرمحمدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدراستان زنجان گفت: در پی گزارش دریافتی مبنی بر اینكه در سطح شهرستان زنجان اعضای یك خانواده به صورت باندی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع هروئین فعالیت دارند موضوع در دستور كار ماموران قرار گرفت.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این خبر ماموران با انجام كار اطلاعاتی موفق شدند تمامی اعضای پنج نفره این باند را كه شامل دو بردار، دو خواهر و مادراین خانواده بود را شناسایی وتحت نظر قرار دهند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان افزود: متهمان به نام های د- ك، الف – ك، ر – ك، س – ك و ع – ع حین انتقال مواد از استان البرز با خودرو سواری پیكان در عوارضی زنجان – قزوین غافلگیر و دستگیر شدند.

 

وی با اعلام اینكه در بازرسی بدنی از این متهمان مقدار یك كیلو هروئین خیس كشف شد گفت: در بازرسی از منزل متهم ردیف اول د- ك نیز 50 گرم هروئین، 5 گرم شیشه و همچنین آلات و ادوات موادمخدر كشف شد كه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر