کد خبر: 10958 A

پلیس راهور ناجا؛

تردد موتورسیکلت از ساعت۱۲ ظهر روز پنج شنبه تا ساعت ۲۴روز جمعه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه ومحور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس و هم چنین تردد انواع تریلر وکامیون از محور کرج-چالوس ممنوع است

ایلنا: پلیس راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته به منظور رفاه حال مسافران برون شهری، اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، تردد موتورسیکلت از ساعت۱۲ ظهر روز پنج شنبه تا ساعت ۲۴روز جمعه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه ومحور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس و هم چنین تردد انواع تریلر وکامیون از محور کرج-چالوس ممنوع است.

بنابر این گزارش، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا۲۳روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۷تا ۲۳ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

همچنبن تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها از محور هراز به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲تا ۲۳روز پنج شنبه و ساعت ۶ تا ۲۳روز جمعه ممنوع است.

تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶تا ۲۳روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴تا ۲۰ روزهای پنج شنبه و جمعه از محور زاهدان-زابل وبالعکس ممنوع می‌باشد.

مرکز کنترل ترافیک پلیس ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

پلیس راهور ترافیک تردد وسائل نقلیه جاده کامیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر