کد خبر: 1540 A

رئیس پلیس آگاهی کردستان:

قاتل در اعترافات خود بیان داشته است که با مقتول جهت مصرف مواد مخدر به خارج از شهر می روند و پس از مصرف، تصمیم به سرقت از خانه باغی را داشته اند که در آنجا با هم درگیری لفظی پیدا می کنند.

سنندج - ایلنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان از دستگیری قاتلی که پس از مصرف مواد مخدر دوست خود را در شهرستان سنندج به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ احمدی تبار در گفتگو با خبرنگار ایلنا در سنندج تصریح کرد: طی چند روزگذشته یک فقره قتل در شهرستان سنندج اتفاق افتاد که قاتل این جنایت پس از ارتکاب به قتل متواری شده بود.

وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی مخفیگاه قاتل شناسایی و قاتل در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی استان انتقال داده شد.

سرهنگ احمدی تبار اظهار داشت: قاتل در اعترافات خود بیان داشته است که با مقتول جهت مصرف مواد مخدر به خارج از شهر می روند و پس از مصرف موا مخدر تصمیم به سرقت از خانه باغی را داشته اند که در آنجا با هم درگیری لفظی پیدا می کنند.

وی بیان داشت: قاتل در ادامه اعترافات خود بیان داشته است در پی مشاجره لفظی پیش آمده، با اسلحه کلت کمری که به همراه داشته است مقتول را تهدید و پس از کشمکش به وجود آمده یک تیر به پیشانی مقتول شلیک می نماید.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه قاتل جهت رد گم کردن موتور سیکلتی را که به همراه داشته اند را رها نموده و جنازه مقتول را در نایلون پیچیده و در صندوق عقب ماشین انداخته و سپس در گوشه ای رها نموده است،یادآر شد: با راهنمایی متهم اسلحه مورد نظرکه در زیر خاک پنهان شده بود پیدا شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با حضور قاضی پرونده و با راهنمایی متهم محل وقوع قتل بازسازی و متهم تحویل مرجع قضایی شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر