کد خبر: 18695 A

مدیرعامل باشگاه خبرنگاران پلیس در گفت‌و‌گو با ایلنا:

این قابلیت جدید برای اصحاب رسانه و همچنین عموم افراد علاقمند به فعالیت رسانه‌ای تعریف شده است و به منظور ایجاد زمینه برای ایجاد نظم و امنیت عمومی افراد با پلیس همکاری دارند و باشگاه خبرنگاران پلیس برای افزایش مشارکت اجتماعی تشکیل شد.

ایلنا: مدیر عامل باشگاه خبرنگاران پلیس گفت: شعار امسال ناجا سرمایه اجتماعی اقتدار ماست و اصلیترین شاخصه این شعار سرمایه اجتماعی و مشارکت اجتماعی است.

سرهنگ رضا غنی لو مدیر عامل باشگاه خبرنگاران پلیس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: پیش از این مردم در دو سطح با پلیس مشارکت داشتند و همراه پلیس بودند یکی در اعلام جرم و در کشف از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و هم از طریق نظارت همگانی یا‌‌ همان پلیس ۱۹۷و امروز یک ظرفیت اضافه شده است به پلیس تحت عنوان باشگاه خبرنگاران پلیس که می‌توان گفت در دنیا بی‌نظیر است.

وی ادامه داد: این قابلیت جدید برای اصحاب رسانه و همچنین عموم افراد علاقمند به فعالیت رسانه‌ای تعریف شده است و به منظور ایجاد زمینه برای ایجاد نظم و امنیت عمومی افراد با پلیس همکاری دارند و باشگاه خبرنگاران پلیس برای افزایش مشارکت اجتماعی تشکیل شد.

غنی لو تاکید کرد: صد‌ها نفر تاکنون به باشگاه پیوستند و اخبار را به پلیس منتقل می‌کنند و ما بخشی از اخبار که منافی امنیت ملی و منافع ملی نباشد را بر پرتال خبری باشگاه منتشر می‌کنیم و اخبار دیگر را به مراکز ذیصلاح منتقل می‌کنیم.

وی تصریح کرد: تاسیس باشگاه یک حرکت ابتکاری در ناجا بود و قطعا ما پس خاتمه یک سال از عمر باشگاه نتایح حاصله را به اطلاع مردم و رسانه می‌رسانیم.

باشگاه خبرنگاران پلیس سرهنگ رضا غنی‌لو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر