کد خبر: 23836 A

مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه روز آماده دریافت اطلاعات، اخبار و گزارش‌های مردمی در زمینه وجود پاتوق‌های توزیع و مصرف مواد افیونی است.

اصفهان – ایلنا: رئیس پلیس مرکز استان اصفهان از دستگیری چهار سوداگر مرگ که اقدام به توزیع مواد صنعتی روانگردان در شهر می‌کردند، خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه مته‌مان مقداری مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «حسن یاردوستی» با اشاره به دریافت خبری درباره تجمع تعدادی از افراد معتاد در یکی از کارگاههای سطح شهر برای توزیع و مصرف ماده افیونی شیشه، افزود: ماموران پس ازانجام تحقیقات لازم و اطمینان از درستی موضوع، با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و مته‌مان را که در حال بسته بندی ماده مخدر شیشه بودند مشاهده کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان ادامه داد: مته‌مان به محض اطلاع از حضور ماموران انتظامی و برای اینکه ماده افیونی شیشه را به طریقی معدوم کنند، مقادیری مواد مخدر شیشه را به داخل آب ریختند اما ماموران بلافاصله در یک عملیات منسجم و هماهنگ وارد عمل شده و موفق شدند ۴ نفر از مته‌مان این پاتوق را دستگیر و مقادیری از مواد مخدر شیشه را که به داخل آب ریخته شده بود را کشف و ضبط کنند.

سرهنگ یاردوستی از کشف و ضبط تعداد ۲۰ پک بسته بندی شیشه، دو دستگاه ویدئو، یک عدد سلاح سرد در بازرسی از پاتوق سوداگران خبر داد و گفت: با توجه به اثرات سوء و ناگوار اعتیاد به خصوص اعتیاد به مواد مخدر صنعتی مانند شیشه در جامعه کرد، مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه روز آماده دریافت اطلاعات، اخبار و گزارش‌های مردمی در زمینه وجود پاتوق‌های توزیع و مصرف مواد افیونی است تا با یاری شهروندان با برخورد قاطع و سریع ریشه آنکه در واقع منشاء بسیاری از جرایم و بزهکاری‌های اجتماعی است از جامعه کنده شود.

به گفته وی مته‌مان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر