کد خبر: 33867 A

سرهنگ خسروی در گفت‌‌وگو با ایلنا؛

تاکید همیشگی ما بر همراه داشتن زنجیر چرخ و کلیه لوازم زمستانه هنگام سفر است و هیچ خودرویی بدون همراه داشتن این لوازم اجازه ورود به جاده ها نخواهد داشت.

ایلنا:معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیك پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: پلیس با تخلفات رانندگی در جاده ها به شدت برخورد می کند.

سرهنگ خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به کنترل شدید جاده ها توسط ماموران پلیس گفت: تاکید همیشگی ما بر همراه داشتن زنجیر چرخ و کلیه لوازم زمستانه هنگام سفر است و هیچ خودرویی بدون همراه داشتن این لوازم اجازه ورود به جاده ها نخواهد داشت.

وی افزود: توصیه اکید ما این است که مسافران هنگام سفر از سلامت بخاری خودرو مطمئن باشند و به اندازه لزوم لباس گرم و مواد خوراکی به همراه داشته باشند.

خسروی گفت: مسافران از سفرهای غیر ضروری حتی المقدور خودداری کنند و پیش از حرکت از اطلاعات کامل نسبت به وضعیت جوی جاده ها کسب اطلاع کنند.

وی با اشاره به روز اربعین و تعطیلات پایان هفته گفت: تعطیلات پایان هفته قطعا سفرهای جاده ای را افزایش خواهد داد و پلیس راه بر کنترل جاده ها خواهد افزود و ازر رانندگان عزیز می خواهیم که بیشترین همکاری را با ماموران پلیس راه داشته باشند.

وی تصریح کرد: پلیس با تخلفاتی مانند سرعت غیر مجاز، سبقت غیر مجاز و انحراف به چپ شدیدترین برخورد را خواهد کرد چرا که این تخلفات علاوه بر تهدید سلامت جانی راننده متخلف جان و مال سایرین را نیز به خطر خواهد انداخت.

خسروی ادامه داد: استفاده از تلفن همراه و عدم استفاده از کمربند ایمنی نیز منجر به تصادفات شدید در جاده ها می شود و این ها جزء تخلفاتی است که پلیس هیچ اغماضی نخواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر