کد خبر: 37080 A

جانشین فرمانده مرزبانی استان خوزستان خبر داد:

مرزبانان پایگاه دریابانی آبادان پس از مظنون شدن به یک لنج تجاری و بررسی مدارک آن، دریافتند که کلیه مدارک ارائه شده جعلی بوده و در بازدید از مخازن آن توسط ماموران، مقدار ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

ایلنا: جانشین فرمانده مرزبانی استان خوزستان از کشف بیش از ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در چند روز اخیر به ارزش یک ملیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد.
به گزارش ایلنا، سرهنگ سید مسعود شجاعی‌نژادجانشین فرمانده مرزبانی استان اعلام داشت: ماموران پایگاه‌های دریابانی آبادان در راستای تشدید اقدامات کنترلی و آمادگی لازم جهت انسداد مرز و مقابله با هرگونه قاچاق سوخت با ایجاد گشت‌های مستمر مرزی و دریایی و کمین‌های هدفمند، موفق به کشف بیش از ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال شدند.

وی در ادامه افزود: مرزبانان پایگاه دریابانی آبادان پس از مظنون شدن به یک لنج تجاری و بررسی مدارک آن، دریافتند که کلیه مدارک ارائه شده جعلی بوده و در بازدید از مخازن آن توسط ماموران، مقدار ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

سرهنگ شجاعی‌نژاد، یادآور شد: لنج مذکور به همراه سوخت مکشوفه و مته‌مان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر