کد خبر: 42645 A

به موجب دادنامه شعبه دوم دادگاه انقلاب اسلامی کرمان «الله‌نظر ـ ش»، «رحمت‌الله ـ ش»، «عبدالله ـ ش»، «صالح ـ ح» و «نعمت‌الله ـ ش» به اتهام شرکت در حمل مسلحانه یک هزار و ۵۳ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک به اعدام محکوم شدند.

کرمان-ایلنا: به موجب دادنامه شعبه دوم دادگاه انقلاب اسلامی کرمان «الله‌نظر ـ ش»، «رحمت‌الله ـ ش»، «عبدالله ـ ش»، «صالح ـ ح» و «نعمت‌الله ـ ش» به اتهام شرکت در حمل مسلحانه یک هزار و ۵۳ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک به اعدام محکوم شدند.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی دادگستری کرمان، احکام صادره در زمینه ماده ۳۲ قانون اصلاح قانون مبارزه با موادمخدر مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی دادستانی کل کشور مورد تایید و تنفیذ قرار گرفته است.

به گزارش مربطه: این قاچاقچیان با یک دستگاه خودروی وانت تویوتا در حالی که مسلح به سلاح گرم شامل چهار قبضه اسلحه کلاشینکف، ۲۱ تیغه خشاب، یک قبضه سلاح کمری، یک قبضه آرپی‌جی با گلوله، یک تیغه خشاب سلاح گریدوف با ۲۰۰ گلوله بودند، قصد قاچاق موادمخدر از راه‌های فرعی استان کرمان به استان فارس را داشتند که با هوشیاری ماموران نافرجام ماندند.

گفتنی است: حکم این سوداگران مرگ سحرگاه روزچهارشنبه ۱۱بهمن گذشته در محوطه زندان کرمان اجرا شد و این قاچاقچیان به سزای اعمال شوم خود رسیدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر