کد خبر: 42657 A

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد؛

مأموران این استان با شناسایی یک باند قاچاق مواد مخدر که قصد داشتند از طریق مرز آبی مقدار زیادی مواد مخدر وارد کشور کنند در مسیر تردد قاچاقچیان، کمین که قاچاقچیان به محض رویت مأمورین اقدام به تیراندازی کردند که با آتش متقابل و پر حجم مأمورین مواجه شدند.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و ۳۶۳ کیلو گرم تریاک در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا محمدی یگانه در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی استان با انجام کارهای اطلاعاتی پیچیده و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی یک باند بین المللی و حرفه‌ای مواد مخدر را در بندرعباس شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: مأموران این استان با شناسایی یک باند قاچاق مواد مخدر که قصد داشتند از طریق مرز آبی مقدار زیادی مواد مخدر وارد کشور کنند در مسیر تردد قاچاقچیان، کمین که قاچاقچیان به محض رویت مأمورین اقدام به تیراندازی کردند که با آتش متقابل و پر حجم مأمورین مواجه شده و ضمن تعقیب و گریز خودرو را‌‌ رها و از تاریکی شب استفاده و متواری شدند.

رئیس پلیس هرمزگان عنوان داشت: در بازرسی از خودرو متعلق به قاچاقچیان مقدار ۱ تن و۳۶۳ کیلو گرم تریاک، یک اسلحه کلاش، سه تیغه خشاب و مقداری مهمات کشف و ضبط شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر