کد خبر: 43196 A

احمدی مقدم:

برنامه جدید دشمن برای انتخابات سال آینده افزایش فشارهای اقتصادی است تا از این طریق اوضاع داخلی کشور را متشنج کند/ دلاور مردان یگان‌های ویژه پاسداران ناجا در فتنه سال ۸۸ لبه جلویی مبارزه بودند.

ایلنا: فرمانده ناجا با اشاره به اینکه یگان ویژه عنصر اقتدار نظام است، گفت: «پلیس افتخاری» در کنار یگان ویژه جهت انجام ماموریت‌های نوروزی و انتخابات سال آینده برای نخستین بار وارد عمل می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بازدید از یگان‌های ویژه پاسداران ناجا در جمع کارکنان این یگان، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، گرامیداشت یاد و خاطر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب به شعار امام خمینی (ره) در زمان انقلاب که همانا استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بود اشاره کرد و اظهار داشت: استقلال به معنای شرایطی است که سرنوشت یک کشور توسط خود ملت تعیین شود.

احمدی مقدم با اشاره به ایام پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اذعان داشت: امروز ایران با مقاومت در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در حال مقابله با ابرقدرت‌ها و دشمنان قسم خورده‌ای است که از گذشته تا کنون در حال مبارزه با کشور ما بوده و هستند و ما برای رسیدن به استقلال امروز خود، بهای آن را پرداخت کرده‌ایم.

فرمانده ناجا تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران الگوی بسیاری از کشورهای جهان شده است.

احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود یگان ویژه را بر خلاف یگان‌هایی که پیش از پیروزی انقلاب فعال بودند، یگانی در کنار مردم برای حفظ نظم، امنیت، آرامش و مبارزه با مخلان نظم دانست و خاطر نشان کرد: یگان ویژه یگانی آماده برای حمایت از مردم است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به فتنه سال ۸۸، گفت: برنامه جدید دشمن برای انتخابات سال آینده افزایش فشارهای اقتصادی است تا از این طریق اوضاع داخلی کشور را متشنج کند.

وی یگان ویژه را از عناصر اصلی اقتدار نظام برای روزهای نیاز دانست و ادامه داد: ولایتمداری و حمایت همه جانبه ملت از عوامل دیگری است که امروز باعث تقویت ارکان نظام و ناکامی معاندین شده است.

فرمانده نیروی انتظامی از یگان ویژه پاسداران به عنوان نیرویی پا به کار، زبده و حرفه‌ای یاد کرد که در سال‌های اخیر در ابعاد کمی و کیفی و به لحاظ سطح دانش، تجهیزات و امکانات نیز در حال رشد و ترقی است و افزود: یگان ویژه یگانی مجاهد و انقلابی در راه خدا و نه یگانی خشن برای برخورد با مردم است.

احمدی مقدم با بیان اینکه باید حرفه‌ای‌گری در یگان ویژه پاسداران بیش از پیش تقویت شود، از راه اندازی «پلیس افتخاری» و تشکیل واحدهای مردمی در کنار یگان ویژه جهت انجام ماموریت‌ها برای نخستین بار خبر داد.

وی از سازماندهی نیروهای آموزشی، ستادی و مردمی به فرماندهی و نظارت یگان ویژه جهت انجام ماموریت‌های پیش رو اعم از ماموریت نوروزی و انتخابات سال آینده خبر داد و عنوان داشت: در تلاش هستیم در انجام ماموریت‌ها به گونه‌ای وارد عمل شویم که بدون حداقل آسیب‌ها و خسارات، حداکثر موفقیت را بدست آوریم.

احمدی مقدم هوشیاری، ابزار، امکانات و دقت را لازمه موفقیت در ماموریت‌ها دانست و بیان داشت: نیروی انتظامی در تلاش است تا با بکار گیری تمامی امکانات برای تقویت وضعیت نیروی انتظامی در ارائه خدمات در سطح بسیار عالی قرار بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی از راه اندازی «قرار‌گاه ظفر» به فرماندهی سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه پاسداران ناجا نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین بار با هدایت و انجام آموزش‌های تخصصی از سوی یگان ویژه، از تمامی ظرفیت‌های آموزشی و ستادی جهت ماموریت‌های پیش رو ‌‌نهایت استفاده را می‌کنیم.

فرمانده ناجا تصریح کرد: دلاور مردان یگان‌های ویژه پاسداران ناجا در فتنه سال ۸۸ لبه جلویی مبارزه بودند و امید است هر روز شاهد درخشش بیشتر این نیرو در ماموریت‌های محوله باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر