کد خبر: 43222 A

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:

متاسفانه روز گذشته انحراف به چپ کامیون و واژگونی اسکانیا ۷ کشته بر جای گذاشت و هنوز انحراف به چپ و عدم توجه به جلو و همچنین سرعت غیر مجاز در جاده های کشور بیشترین آمار تلفات را دارد.

ایلنا: رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: متاسفانه روز گذشته انحراف به چپ کامیون و واژگونی اسکانیا ۷ کشته بر جای گذاشت و هنوز انحراف به چپ و عدم توجه به جلو و همچنین سرعت غیر مجاز در جاده های کشور بیشترین آمار تلفات را دارد.

سرهنگ رضا سلبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در این باره گفت: انحراف به چپ یک کامیون در محور بم – کرمان، در شب گذشته گذشته ۳ نفر کشته و یک نفر مجروح بر جای گذاشت.

وی افزود: یک دستگاه کامیون که از کرمان عازم بم بود، شب گذشته حوالی روستای ابارق با یک دستگاه وانت برخورد کرد و در پی این حادثه رانندگی، راننده وانت و ۲ نفر از سرنشینان آن کشته و سرنشین دیگر زخمی شد.

وی تاکید کرد: علت حادثه از سوی کار‌شناس تصادفات، انحراف به چپ راننده کامیون ذکر شده است. مرگبار یک دستگاه اتوبوس مسافربری در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا در کیلومتر ۵۰ محور شهرکرد به خوزستان در استان چهارمحال و بختیاری افزود: این حادثه تلخ سبب مرگ سه تن و زخمی‌شدن ۱۰ تن دیگر شد.

وی گفت: این حادثه در ساعت ۴۵: ۱ بامداد یکشنبه رخ داد و دلیل حادثه تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده اتوبوس و نیز عدم ایمنی راه‌ها بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر