کد خبر: 46018 A

در حوزه فنی و عمرانی اقداماتی چون ترمیم جداول، درزگیری آسفالت، بهسازی معابر و ترمیم سطوح پیاده رو شهری از گذشته انجام شده و اکنون در طرح استقبال از بهار نگهداشت اقدامات صورت گرفته دنبال می‌شود.

ایلنا: شهردار منطقه دو تهران با اشاره به اجرای طرح‌های استقبال از بهار در این منطقه گفت: در حوزه‌های مختلف خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیکی و عمرانی اجرای طرح‌های استقبال از بهار در این منطقه آغاز شده تا در آستانه سال جدید، محلات منطقه چهره‌ای تازه به خود گیرند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران «عابد ملکی» با بیان این خبر افزود: در حوزه فنی و عمرانی اقداماتی چون ترمیم جداول، درزگیری آسفالت، بهسازی معابر و ترمیم سطوح پیاده رو شهری از گذشته انجام شده و اکنون در طرح استقبال از بهار نگهداشت اقدامات صورت گرفته دنبال می‌شود.

وی به اقدامات حوزه خدمات شهری در طرح استقبال از بهار شهرداری منطقه دو تهران اشاره و خاطرنشان کرد: در مدیریت پسماند، شستشو و گند زدایی مخازن زباله مکانیزه، شستشو نرده‌های ترافیکی، شستشوی پلهای عابر پیاده و پلهای سواره رو و ایستگاههای اتوبوس، نظافت وباز پیرایی مساجد منطقه، رفع عیوب مخازن زباله، پاکسازی زمینهای بایر در حاشیه معابر، پاکسازی ولایروبی انهار، جمع آوری خاک ونخاله از سطح معابر، رنگ آمیزی مخازن وسطلهای زباله، نظافت و ساماندهی غرفه‌های بازیافت، رفع سد معبر صنفی، رفع سد معبر ساختمانی، رفع سد معبر سیار و... از جمله این اقدامات است.

به گفته وی، شستشو، ترمیم و رنگ آمیزی نیمکت‌های داخل بوستان‌ها، بازپیرایی و گندزدایی سرویسهای بهداشتی داخل بوستان‌ها، رفع نواقص روشنایی در بوستان‌ها، کاشت گل و گیاه در میادین و بوستان‌ها، توزیع درخت و درختچه در هفته درختکاری، رنگ آمیزی و نظافت سطلهای داخل بوستان‌ها، توزیع کیسه زباله در روز طبیعت، و... از دیگر اقدامات اجرایی در طراوت بخشی به فضای سبز منطقه است.

شهردار منطقه دو تهران اصلاح تابلوهای ترافیکی معابر و برخی اصلاحات هندسی را از جمله فعالیت‌های حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه در طرح استقبال از بهار دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر