کد خبر: 49177 A

پلیس راهور کشور اعلام کرد:

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنج‌شنبه مورخ ۲ اسفند ماه جاری تا ساعت ۲۲ روز جمعه مورخ ۳ اسفند ماه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه، و محور تهران-سمنان-مشهد. بالعکس ممنوع است.

ایلنا: پلیس راهور کشور محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌های کشور را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، پلیس راهور کشور از محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته کشور خبر داد و گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنج‌شنبه مورخ ۲ اسفند ماه جاری تا ساعت ۲۲ روز جمعه مورخ ۳ اسفند ماه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه، و محور تهران-سمنان-مشهد. بالعکس و همچنین تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج-چالوس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۱:۳۰ روز جمعه مورخ ۳ اسفن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۱: ۳۰ از ۱۵ کیلومتری مرزن آباد (دزین) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۱:۳۰ روز جمعه مورخ ۳ اسفند از محور هراز ممنوع است.

همچنین تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۱:۳۰ جمعه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۰ روزهای پنجشنبه مورخ ۲ اسفند و جمعه مورخ ۳ اسفند از محور زاهدان – زابل و بالعکس ممنوع است.

چالوس محدودیت ترافیکی هراز دزین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر