کد خبر: 49352 A

پلیس راه راهور اعلام کرد؛

براین اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه تا ساعت ۲۲جمعه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد وبالعکس ممنوع است.

ایلنا: پلیس راه راهور محدودیتهای ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، پلیس راه کشور در اطلاعیه‌ای محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای پایانی هفته را اعلام کرد.

براین اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه تا ساعت ۲۲جمعه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد وبالعکس ممنوع است.

محور کرج-چالوس

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج-چالوس همچنان ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴. ۱۵ تا ۲۱. ۳۰ روزجمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۱. ۳۰ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز

تردد تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است. تردد کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۱. ۳۰ روز پنج شنبه و ساعت ۶ تا ۲۱. ۳۰ روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

محور دماوند

تردد تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۱ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

محور زاهدان-زابل

تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان ــ زابل و بالعکس ممنوع می‌باشد.

ضمن اینکه مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر