کد خبر: 583 A

رییس پلیس راهور در گفت‌وگو با ایلنا:

مسیر حرکت و استقرار مهمانان خارجی اجلاس اطلاع رسانی خواهد شد و مردم از محدودیت‌های ترافیکی در این خیابان‌ها آگاه خواهند شد.

رییس پلیس راهور گفت: به منظور برگزاری اجلاس غیرمتعهد‌ها، پلیس راهور هم برای تهران تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است و محدودیت‌های ترافیکی نیز اعلام خواهد شد.

سردار اسکندر مومنی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس غیرمتعهد‌ها اظهار داشت: اهمیت اجلاس عدم تعهد برای همه روشن است و مردم قطعا از اهمیت این اجلاس بین المللی آگاه هستند و مهمانان خارجی ما هم در تهران و هم در برخی استان‌ها مستقر می‌شوند و پلیس راهور هم برای تهران تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است و هم برای سایر استانهایی که مهمانان به آنجا سفر خواهند کرد.

وی افزود: مسیر حرکت و استقرار مهمانان خارجی اجلاس اطلاع رسانی خواهد شد و مردم از محدودیت‌های ترافیکی در این خیابان‌ها آگاه خواهند شد.

مومنی اظهار داشت: نیروهای کمکی ویژه برگزاری اجلاس برای کنترل مسیر‌ها اختصاص داده‌ایم و از مردم خواهش می‌کنم که ‌‌‌نهایت همکاری را با ماموران پلیس راهور انجام دهند.

رییس پلیس راهور ادامه داد: به هر حال اجلاس جنبش عدم تعهد اجلاس بسیار مهمی است و تصمیمات آن بر دنیا موثر است و ما باید هر چه بهتر این اجلاس را برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری این اجلاس اندیشیده شده است و نگاه دنیا به این اجلاس است و مردم عزیز نیز انشاءالله ‌‌‌نهایت همکاری را با ما خواهند داشت تا اجلاسی آبرومندانه و به زیبا‌ترین شکل برگزار کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر