کد خبر: 6291 A

معاون اداره اجتماعی ناجا:

رویكرد پلیس آگاهی فرهنگی است و بسیاری از پرونده ها برای تولید فیلم مفید هستند و کارگردان ها می توانند از عنصر تخیل در تولید فیلم های پلیسی بهره ببرند و با تعامل ایجاد شده بین ما و نویسندگان شاهد نگارش فیلم نامه خوبی بودیم.

ایلنا: معاون اداره اجتماعی ناجا گفت: نگاه پلیس آگاهی ناجا برای مقابله با معضلات اجتماعی نگاهی فرهنگی است و در این راستا درتعامل با نویسندگان، کارگردانان سینما و صدا و سیما هستیم.

سرهنگ اندرزچمنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: ما باید به سراغ نویسندگان و کارگردان‌هایی برویم که بتوانند مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متناسب با پرونده های پلیس آگاهی بسازند و با مشارکت دادن آنها در بحث تحقیق در پرونده ها عملا با پای کار آمدن این افراد، تولیدات مفیدی را داشته باشیم.

وی افزود: تحقیق بر پرونده‌ها باعث می شود که فیلم‌های مفیدی ساخته شود و با بررسی بیشتر سوژه ها در راستای تولیدات مستند، سینمایی و تلویزیونی می توان در جامعه رویکرد جدیدی را شاهد بود.

وی ادامه داد: رویكرد پلیس آگاهی كاملا فرهنگی است و بسیاری از پرونده ها برای تولید فیلم مفید هستند و کارگردان ها می توانند از عنصر تخیل در تولید فیلم های پلیسی بهره ببرند و با تعامل ایجاد شده بین ما و نویسندگان شاهد نگارش فیلم نامه خوبی بودیم.

وی ادامه داد: اتفاقی که اخیرا در سایه تعامل با نویسندگان افتاد یک پرونده کشف بود که به سرانجام رسید و توسط پلیس آگاهی تهران منجر به نگارش فیلم نامه ای تحت عنوان "فلش سیاه" شد و تولید آن اخیرا آغاز شده است.

معاون اداره اجتماعی پلیس ناجا اظهار داشت: در آینده نزدیک با همکاری معاونت اجتماعی اداره آگاهی و اداره سینمایی معاونت اجتماعی این فیلم توسط صدا و سیما پخش خواهد شد.

وی افزود: ماجرای این فیلم یک گروگان گیری است که با تلاش پرسنل آگاهی تهران بزرگ و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ کشف شد و منجر به نگارش فیلم نامه این فیلم شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر