کد خبر: 63187 A

در این جلسه مسائل حوزه مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر مطرح و خط‌مشی و راهبردهای کمیته مقابله با ورود و عرضه در سال ۱۳۹۲ مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت.

ایلنا: در بیست و سومین جلسه کمیته مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر، بر تشدید برخورد قانونی و قاطع با مجرمین مواد مخدر در سطوح مختلف و اجرای طرح ‌شناسایی و پاکسازی مناطق آلوده با قید فوریت تاکید شد.

به گزارش ایلنا، بیست و سومین جلسه کمیته مقابله با عرضه ستاد به ریاست سردار سرتیپ احمدرضا رادان جانشین فرماندهی ناجا و با حضور مهندس طه طاهری قائم مقام دبیرکل ستاد، سردار بهرام نوروزی معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل و مسئولین و نمایندگان دستگاه‌های عضو در ستاد برگزار شد.

در این جلسه مسائل حوزه مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر مطرح و خط‌مشی و راهبردهای کمیته مقابله با ورود و عرضه در سال ۱۳۹۲ مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت.

همچنین در این جلسه بر تشدید برخورد قانونی و قاطع با مجرمین مواد مخدر در سطوح مختلف تأکید و مقرر شد به منظور رفع دغدغه‌ها و مطالبات به حق آحاد جامعه و ارتقای سطح امنیت عمومی هموطنان، با پشتیبانی دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر و مشارکت کامل و مؤثر اعضای بخش مقابله ظرفیت‌سازی‌های لازم در استان‌ها جهت اجراء «طرح ‌شناسایی و پاکسازی مناطق آلوده» با قید فوریت انجام شود.

تبیین روند افزایش کمی و کیفی کشفیات، انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر و روانگردان و نیز برخورد با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر و دستگیری عناصر فعال در این عرصه از سوی ناجا، وزارت اطلاعات، سازمان بسیج مستضعفین، گمرک و سازمان زندان‌ها ار دیگر مباحث مطرح شده در جلسه کمیته مقابله با عرضه ستاد بود و همچنین در این جلسه از اثربخشی اقدامات مقابله‌ای دستگاه قضایی و اجرائی با عناصر دخیل در تولید، قاچاق و توزیع مواد صناعی و روانگردان تقدیر و بر استمرار روند فوق تأکید شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر