کد خبر: 63255 A

در پی طرح شکایت علیه فردی نا‌شناس که توانسته مبالغ قابل توجهی کلاهبرداری کند و متواری شود، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی استان داده شده است.

ایلنا: «مهدی قدمی» گفت: فردی با عناوین جعلی از افرادی کلاهبرداری کرده و متواری شده است، شهروندان می‌توانند در صورت شناسایی صاحب عکس مراتب را از طریق شماره تلفن ۲۱۸۲۷۴۹-۰۲۵۱ در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قم قرار دهند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «قدمی» در تشریح خبر مذکور افزود: در پی طرح شکایت علیه فردی نا‌شناس که توانسته مبالغ قابل توجهی کلاهبرداری کند و متواری شود، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی استان داده شده است.

وی گفت: فرد مذکور با کلاهبرداری از افراد مختلف تحت عناوین جعلی افراد خوش حساب بانکی که از گردش مالی بالایی برخوردار هستند متواری شده است، لذا از شهروندان درخواست می‌شود در صورت شناسایی صاحب عکس در اسرع وقت اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قم قرار دهند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: شهروندان می‌توانند در صورت شناسایی صاحب عکس مراتب را از طریق شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۷۱۵-۰۲۵۱ و ۲۱۸۲۷۴۹-۰۲۵۱ در اختیار کارآگاهان این پلیس قرار دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر