کد خبر: 66685 A

فرمانده پلیس راه آهن کشور خبر داد؛

ماموران پلیس راه آهن سراسر کشور با تشدید اقدامات مراقبتی و کنترلی در راستای شناسایی و دستگیری حاملان موادمخدر در حوزه ریلی، فروردین ماه امسال، ۲۳ کیلو و ۷۰۸ گرم انواع مواد مخدر کشف کردند.

ایلنا: فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف بیش از یک میلیاد و ۱۱۲ میلیون ریال کالای قاچاق مکشوفه در فروردین ماه امسال خبرداد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار رحمت الهی اظهارداشت: ماموران پلیس راه آهن سراسر کشور با تشدید اقدامات مراقبتی و کنترلی در راستای شناسایی و دستگیری حاملان موادمخدر در حوزه ریلی، فروردین ماه امسال، ۲۳ کیلو و ۷۰۸ گرم انواع مواد مخدر کشف کردند.

سردار رحمت الهی در ادامه ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه در فرودین ماه امسال در حوزه ریلی را یک میلیارد و ۱۱۲ میلیون و ۲۵ هزار ریال عنوان کرد.

فرمانده پلیس راه آهن کشور گفت: در این رابطه ۵۳ فقره پرونده تشکیل و تعدادی قاچاقچی کالا نیز دستگیر و به همراه پرونده‌های متشکله به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی افزود: همچنین ماموران پلیس راه آهن شمالشرق (شاهرود)، هفته گذشته طی دو عملیات غافلگیرانه موفق شدند سارقان آهن آلات را به همراه سه تن ادوات ریلی سرقتی در حوزه «یاتری و سمنان» دستگیر کنند.

فرمانده پلیس راه کشور خاطرنشان کرد: ماموران گشت پلیس راه آهن اصفهان حین گشت زنی در طول خطوط ریلی حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه پیکان وانت حامل ضایعات آهنی مظنون و در بازرسی از آن، ۷۰۰ کیلوگرم ریل، صفحه ریلی، پیچ و مهره متعلق به راه آهن کشف کردند.

سردار رحمت الهی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر