کد خبر: 6669 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد؛

ماموران انتظامی شهرستان زابلی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با سوداگران مرگ و با كنترل مسیر تردد قاچاقچیان به یك دستگاه خودرو تویوتا مشكوك و به خودرو دستور توقف دادند.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ازكشف یك تن ویكصدكیلوگرم تریاك در شهرستان زابلی این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردارحمید فهیمی فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان زابلی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با سوداگران مرگ و با كنترل مسیر تردد قاچاقچیان به یك دستگاه خودرو تویوتا مشكوك و به خودرو دستور توقف دادند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان به ایست ماموران توجه نكرده و با افزایش سرعت از محل متواری شدند و ماموران نیز به تعقیب متهمان پرداختند كه سرانجام قاچاقچیان با برجا گذاشتن خودرو و با استفاده از تاریكی و پستی و بلندی زمین از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: ماموران در بازرسی از خودرو متهمان یك تن و یكصد كیلوگرم تریاك را كشف و ضبط كردند.

سردار فهیمی راد با تشریح پیامدهای ناشی از مصرف مواد مخدر تصریح كرد: اعتیاد مشکل بزرگ بسیاری از جوامع بشری است، این بیماری هزینه بسیار سنگینی را بر فرد، خانواده و دولت ها تحمیل می كند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان درخاتمه گفت: اعتیاد بزرگترین تهدید در مقابل رشد و توسعه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و شکوفایی استعدادها و سرمایه های فکری و ظهور خلاقیت های انسانی در قشر نوجوان و جوان است و سوء مصرف مواد اکثراً با سایر حالات روانپزشکی مثل اختلالات شخصیت (اختلال شخصیت ضد اجتماعی)، اضطراب و افسردگی دیده می شود. گفتنی است، تلاش جهت دستگیری قاچاقچیان متواری ادامه دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر