کد خبر: 67585 A

فرمانده انتظامی ویژه شرق تهران خبر داد؛

فرمانده انتظامی شرق تهران در پایان از شهروندان خواست با تقویت همکاری‌شان از طریق شماره تلفن 110 و اعلام موارد مشکوک، پلیس را در مبارزه با سوداگران مرگ یاری رسانند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق تهران از کشف 575 کیلوگرم انواع مواد مخدر و انهدام هفت باند استانی و کشوری خبر داد.

به گزارش ایلنا به‌ نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سیروس فتحی از کشف 575 کیلوگرم انواع مواد مخدر و انهدام هفت باند استانی و کشوری خبر داد و گفت: در سال 92 با تدوین طرح‌های عملیاتی، بحث برخورد قاطع با سوداگران مرگ در اولویت کاری قرار داده شد.

فرمانده انتظامی شرق تهران در ادامه با قدردانی از تلاش‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر در کشف 220 کیلوگرم تریاک در روز گذشته بیان داشت: باید هدف‌گذاری ما در طرح‌های مبارزه با مواد مخدر که در تدوین برنامه‌ها پیش‌بینی شده بود، 100 درصد عملیاتی شد.

وی در ارتباط با طرح‌های اطلاعاتی و عملیاتی که برای انهدام باندهای تهیه و توزیع انواع مواد مخدر درنظر گرفته شده، گفت: مبارزه با مواد مخدر در ابعاد مختلف در دستورکار این فرماندهی بوده و هست.

فتحی تصریح کرد: مبارزه با قاچاقچیان و باندهای استانی و کشوری، برخورد جدی با شبکه‌های توزیع انواع مواد مخدر در محلات و تقویت اقدامات همه جانبه برای کاهش تقاضا را با جدیت آغاز کرده‌ایم.

فرمانده انتظامی ویژه شرق تهران با اشاره به کشفیات در دو هفته اخیر که ثمره برنامه‌ریزی منسجم و تلاش خستگی ناپذیر مأموران این فرماندهی بوده است، اظهار داشت: توانسته‌ایم نزدیک به نیم تن انواع مواد مخدر را کشف و چهار باند استانی و کشوری را نیز منهدم کنیم.

وی در ادامه 575 کیلوگرم انواع مواد مخدر و انهدام هفت باند استانی و کشوری و توقیف ده‌ها وسیله نقلیه در سال 92 را از مأموریت‌های موفق پلیس مبارزه با مواد مخدر در سطح فرماندهی شرق تهران عنوان کرد.

فتحی با قدردانی از همکاری بسیار نزدیک دستگاه قضایی عنوان کرد: این کشفیات با تشکیل 334 فقره پرونده متشکله تحویل مقامات قضائی شده است.

فرمانده انتظامی شرق تهران در پایان از شهروندان خواست با تقویت همکاری‌شان از طریق شماره تلفن 110 و اعلام موارد مشکوک، پلیس را در مبارزه با سوداگران مرگ یاری رسانند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر