کد خبر: 67821 A

در پی طرح چند شکایت علیه یکی از نمایندگی‌های فروش خودرو مبنی بر کلاهبرداری از متقاضیان خرید اقساطی اتومبیل، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا شرق تهران از دستگیری مسئول یکی از نمایندگی‌های فروش خودرو خبر داد و گفت: این فرد به اتهام کلاهبرداری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، روانه زندان شد.

به گزارش ایلنا، فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در تشریح این خبر گفت: در پی طرح چند شکایت علیه یکی از نمایندگی‌های فروش خودرو مبنی بر کلاهبرداری از متقاضیان خرید اقساطی اتومبیل، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

آدینه وند اضافه کرد: با اطلاعات بدست آمده و اخذ اظهارات شاکیان مشخص شد، یکی از مسئولان این نمایندگی به منظور تحویل خودرو به مشتریان از آنان چک‌های حامل دریافت و جهت افزایش سود، چک‌های آنان را با چک‌های بی‌اعتبار و یا مدت دار تعویض و با این حیله و نیرنگ باعث مشکلات عدیده‌ای برای خریداران خودرو می‌شد.

وی با اشاره به جابجائی اسناد مالی توسط این کلاهبردار تصریح کرد: پس از جمع آوری مدارک و مستندات کافی متهم دستگیر و پس از تکمیل پرونده با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تاکنون ۱۲ فقره کلاهبرداری به همین روش انجام داده است خاطر نشان کرد: ارزش کل کلاهبرداری انجام گرفته توسط متهم بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر