کد خبر: 80190 A

متهمان در بازجویی به حمل۷۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک درهفت بسته ۱۰ کیلویی اعتراف و صاحب محموله را فردی به هویت «و- ن» معرفی کردند.

ایلنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی از کشف ۷۰ کیلو گرم تریاک در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ پاسدار «حمید علی باغبان» گفت: با پیگیری پرونده عناصراصلی قاچاق مواد مخدر که با شگرد‌ها و پوششهای خاص مواد مخدر را به استان وارد و بطورگسترده دربین فروشندگان خرد توزیع و پخش می‌کنند مراتب در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس بررسی‌های کار‌شناسی مشخص شد که شخصی به هویت «و – ن» که دارای سوابق خرید وفروش مواد مخدر می‌باشد، با ایجاد ارتباط با قاچاقچیان مواد مخدر در بندرعباس، محموله‌های کلانی راتهیه و با جاسازی ماهرانه درکامیونهای باری درپوشش بارتجاری توسط اعضاء و همدستانش به این استان حمل می‌کند.

باغبان ادامه داد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مشخص شد که نامبرده با تهیه محموله مواد مخدر و با جاسازی درکامیون اسکانیا در حال انتقال آن به استان آذربایجان شرقی است.

این مقام انتظامی افزود: اداره عملیات ویژه استان که مدت مدیدی بر روی این پرونده اقدامات اطلاعاتی وسیعی انجام داده بود، درجهت دستگیری افراد مورد نظر باند و کشف محموله، با همکاری عوامل پلیس شهرستان ملکان به محورهای ملکان –بناب- مراغه اعزام شدند که سرانجام با سعی و تلاش نسبت به کنترل خودروهای عبوری، با اقدامات پلیسی خودرو مورد نظررا متوقف و راننده و همراه وی را دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی و تفهیم اتهام به مقر پلیس شهرستان ملکان منتقل کردند.

باغبان تاکید کرد: متهمان در بازجویی به حمل۷۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک درهفت بسته ۱۰ کیلویی اعتراف و صاحب محموله را فردی به هویت «و- ن» معرفی کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در خاتمه تصریح کرد: علاوه بر دستگیری رئیس باند، بقیه عاملان توزیع نیز در راستای این پرونده شناسایی و دستگیر شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر