کد خبر: 82654 A

سردار مومنی خبر داد:

مرحله اول این طرح از روز چهارشنبه (فردا) 29 خرداد، تا ابتدای ماه رمضان و مرحله دوم آن سه روز مانده به پایان ماه رمضان تا 31 شهریور ماه 92 همزمان با اجرای طرح بازگشایی مدارس، با اجرا در می آید.

ایلنا: رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به بکارگیری 40 هزار مأمور راهور در طرح تابستانی، گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته حجم سفرها در تابستان سال جاری 15 درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش ایلنا، سردار اسکندر مومنی در حاشیه اجرای مرحله اول طرح تابستانی در جمع خبرنگاران ضمن تبریک پیروزی ملت ایران در تحقق حماسه سیاسی و آرزوی موفقیت برای حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران، اظهار داشت: پس از اجرای طرح نوروزی آمادگی های لازم برای آغاز طرح تابستانی انجام شد، البته این طرح در برخی از استان های کشور زودتر به اجرا در آمده است.

وی با اشاره به دو مرحله ای بودن این طرح، گفت: مرحله اول این طرح از روز چهارشنبه (فردا) 29 خرداد، تا ابتدای ماه رمضان و مرحله دوم آن سه روز مانده به پایان ماه رمضان تا 31 شهریور ماه 92 همزمان با اجرای طرح بازگشایی مدارس، با اجرا در می آید.

مومنی افزود: در طرح تابستانی امسال، 40 هزار مأمور پلیس راهور در قالب 10 هزار تیم گشتی با پشتیبانی 30 فروند بالگرد اجرایی می شود.

رئیس پلیس راهور تصریح کرد: خوشبختانه همکاری و هماهنگی های لازم برای اجرای این طرح انجام شده، به نحوی که بسیاری از دستگاه های دخیل در امر ترافیک مانند سازمان ترافیک، اورژانس، شهرداری و امداد و نجات پای کار آمدند و آماده همکاری در اجرای طرح هستند.

وی از افزایش 10 تا 15 درصدی سفرها در طرح تابستانی خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به حجم سفرها، ظرفیت ها و منابع دستگاه های دخیل نیز 20 درصد افزایش داشته است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر