کد خبر: 859 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان خبر داد؛

دهمین مرحله طرح عملیاتی شناسایی و دستگیری سارقان وسائل داخل خودرو در سطح استان گلستان اجرا شد و طی آن ۲۵ سارق دستگیر ۴۵ فقره سرقت کشف شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان از اجرای دهمین مرحله طرح عملیاتی شناسایی و دستگیری سارقان وسائل داخل خودرو در سطح استان خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ پاسدار عسگر ساوری با اعلام این مطلب هدف از اجرای طرح دسگیری سارقان در گلستان را افزایش ضریب امنیتی در سطح منطقه و نا‌امن کردن محیط برای مجرمان اعلام کرد و گفت: این طرح با بسیج کلیه امکانات و نیروهای پلیس آگاهی طی دو روز برگزار شد.

 

وی گفت: با تلاش مأموران در این عملیات پنج فقره سرقت اماکن خصوصی، سه فقره سرقت مغازه، پنج فقره سرقت‌های به عنف و سه فقره سرقت احشام کشف شد.

 

به گفته وی ۶ دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی مسروقه نیز توسط مأموران پلیس آگاهی کشف شد.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی در این عملیات همچنین موفق به کشف سه فقره وسائل و قطعات کشاورزی، دو فقره سرقت اماکن دولتی و ۹ فقره سرقت از منزل شدند.

 

سرهنگ ساوری به دستگیری سارق حرفه‌ای وسائل داخل خودرو اشاره کرد و بیان داشت: متهم در تحقیقات تخصصی بعمل آمده به هشت فقره سرقت اعتراف که از تمامی صحنه‌های سرقت بازسازی صحنه صورت گرفت.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان تصریح کرد: در این عملیات در مجموع ۲۵ سارق دستگیر و ۴۵ فقره سرقت کشف شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر