کد خبر: 90246 A

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا خبر داد؛

رسیدگی به وضعیت معیشتی جانبازان و رفع مشکلات زیستی آن‌ها در دستور کار ناجا قرار دارد/ با توجه به شرایط جسمانی جانبازان بالای ۷۰ درصد، خودروهایی برای آن‌ها تهیه شده که با تسهیلاتی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

ایلنا: جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا از ارائه خدمات و تسهیلات ویژه به جانبازان بالای ۷۰ درصد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد جواد‌زاده کمند با بیان اینکه در نیروی انتظامی ۲۵۰ جانباز بالای ۷۰ درصد (قطع نخاعی، ضایع نخاعی، قطع دوپا و نابینا دو چشم) وجود دارد گفت: رسیدگی به وضعیت معیشتی جانبازان و رفع مشکلات زیستی آن‌ها در دستور کار ناجا قرار دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: تجهیزات مورد نیاز این جانبازان با توجه به شرایط جسمی آن‌ها مشخص و بخش اعظمی از این تجهیزات خریداری و در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.

سردار‌ زاده کمند در حاشیه مراسم «شبی با شهیدان» که از سوی مرکز نظارت همگانی ناجا ۱۹۷ برگزار شده بود، درباره رفع مشکلات مسکن جانبازان بالای ۷۰ درصد ناجا گفت: برای مسکن آن‌ها برنامه ریزی‌های خوبی صورت گرفته، از سوی دیگر تعدادی از جانبازان که مشکل مسکن داشتند، مشکلات آن‌ها برطرف و یا در حال مرتفع شدن است.

وی افزود: همچنین تعدادی از این عزیزان در نوبت مسکن قرار دارند که به تناسب منابعی که سازمان در این زمینه تخصیص می‌دهد نسبت به رفع مشکلات آن‌ها اقدام می‌کنیم.

این مقام ارشد انتظامی درباره خودرو جانبازان، گفت: با توجه به شرایط جسمانی جانبازان بالای ۷۰ درصد، خودروهایی برای آن‌ها تهیه شده که با تسهیلاتی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به برگزاری برنامه «سروقامتان ناجا» اشاره کرد و گفت: پس از پایان ماه مبارک رمضان، همایش «سرو قامتان ناجا» با حضور جانبازان قطع نخاعی، ضایع نخاعی، قطع دوپا، دو چشم نابینا در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

سردار‌ زاده کمند با بیان اینکه کلیه جانبازان قطع نخاعی، ضایع نخاعی، قطع دوپا، نابینا نیروی انتظامی به خدمات ویژه نیاز دارند، گفت: تلاش می‌کنیم در یک پروسه زمانی ۳ الی ۴ ساله، مشکلات آن‌ها را رفع کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر