کد خبر: 93974 A

رئیس پلیس پیشگیری خبر داد؛

یگان‌های تابعه این پلیس ضمن تشدید اقدامات انتظامی و اطلاعاتی، افزایش ایستگاه‌های ایست و بازرسی ثابت و موقت، با هوشیاری کامل از بروز هرگونه تحرکات مشکوک پیشگیری می‌کنند.

ایلنا: رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از آمادگی کامل پلیس برای تأمین امنیت مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب کشورمان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار تقی مهری درباره مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب کشورمان، اظهار داشت: سران و مقامات عالی بیش از ۴۰۰ کشور برای حضور در این مراسم به کشورمان سفر خواهند کرد؛ لذا براساس ابلاغیه صادره از سوی فرمانده نیروی انتظامی و نیز برنامه‌ریزی‌های اتخاذ شده، مسئولیت یگان‌های متولی برقراری نظم و امنیت در محل مراسم تحلیف ریاست جمهوری و نیز مسیرهای منتهی به مراسم مشخص شده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت مراسم تحلیف خبر داد و تصریح کرد: یگان‌های تابعه این پلیس ضمن تشدید اقدامات انتظامی و اطلاعاتی، افزایش ایستگاه‌های ایست و بازرسی ثابت و موقت، با هوشیاری کامل از بروز هرگونه تحرکات مشکوک پیشگیری می‌کنند.

مهری در ادامه با اشاره به آماده باش پلیس فرودگاه‌های مهرآباد و امام (ره) تا پایان مراسم، گفت: با توجه به ورود پروازهای اختصاصی مدعوین، پلیس فرودگاه‌های کشور برای حفظ نظم و امنیت مهمانان شرکت کننده در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب، آمادگی کامل دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر