کد خبر: 93989 A

این طرح جدید در راستای خدمت رسانی بهتر به مستأجران موقوفات و عموم مردم با همکاری بانک ملی ایران اجرا می‌شود و دارای قابلیت‌هایی از جمله؛ امکان پرداخت قبوض، اجاره‌ها و پذیره‌های سازمان اوقاف بصورت الکترونیکی، انجام امور بانکی همچون کارت به کارت، دریافت صورتحساب و مانده حساب است و در آینده نیز امکان دریافت بلیت اتوبوس، صدور کارت هدیه و لینک شدن به سایت مؤسسه راسخون و سازمان اوقاف در آن فراهم می‌شود.

ایلنا: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از وب کیوسک بانکی مؤسسه قرض‌الحسنه راسخون به منظور فراهم کردن امکان پرداخت الکترونیکی اجارات موقوفات، نذورات و کمک‌های مردمی رونمایی کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، وب کیوسک بانکی مؤسسه قرض الحسنه راسخون با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شد.

براساس این گزارش، از طریق این وب کیوسک که قرار است در تمام ادارات استانی و شهرستانی سازمان اوقاف و در آینده در تمام امامزادگان و بقاع متبرکه راه اندازی شود، امکان پرداخت الکترونیکی اجارات، نذور و کمک‌های مردمی فراهم می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: این طرح جدید در راستای خدمت رسانی بهتر به مستأجران موقوفات و عموم مردم با همکاری بانک ملی ایران اجرا می‌شود و دارای قابلیت‌هایی از جمله؛ امکان پرداخت قبوض، اجاره‌ها و پذیره‌های سازمان اوقاف بصورت الکترونیکی، انجام امور بانکی همچون کارت به کارت، دریافت صورتحساب و مانده حساب است و در آینده نیز امکان دریافت بلیت اتوبوس، صدور کارت هدیه و لینک شدن به سایت مؤسسه راسخون و سازمان اوقاف در آن فراهم می‌شود.

حجت الاسلام علی محمدی در این مراسم ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته در این راستا اظهار داشت: ضروری است در روزهای ابتدایی اجرای این طرح آموزش‌های لازم به مستأجرین و مردم مراجعه کننده به این سیستم ارائه شود تا این طرح که در راستای تکریم ارباب رجوع و تسهیل خدمت رسانی به مردم است، موجبات رضایتمندی ارباب رجوع فراهم شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر