کد خبر: 94440 A

سرپرست معاونت امور بین‌الملل و حقوقی پلیس فتا خبر داد:

در این نشست، ۸ کشور منطقه، نمایندگان سازمان اینترپل جهانی و سازمان UNODC، رئیس پلیس سایبری کشور و جانشین معاونت هماهنگ کننده ناجا حضور دارند.

ایلنا: سرپرست معاونت امور بین‌الملل و حقوقی پلیس فتا ناجا از برگزاری نشست و کارگاه منطقه‌ای همکاری‌های بین‌المللی در مبارزه با جرایم سایبری (UNODC) در ۲۲ و ۲۳ مرداد خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ حسین رمضانی سرپرست معاونت امور بین‌الملل و حقوقی پلیس فتا ناجا از برگزاری نشست و کارگاه منطقه‌ای همکاری‌های بین المللی در مبارزه با جرایم سایبری (UNODC) خبر داد.

این مقام مسئول ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: طبق تدابیر رئیس پلیس فتا ناجا این نشست با هدف توسعه و تقویت همکاری‌های بین‌المللی در پی‌جوئی جرایم سایبری و هم چنین تقویت پلیس‌های فضای سایبری کشورهای همسایه برگزار می‌شود.

سرهنگ رمضانی افزود: در این نشست، ۸ کشور منطقه، نمایندگان سازمان اینترپل جهانی و سازمان UNODC، رئیس پلیس سایبری کشور و جانشین معاونت هماهنگ کننده ناجا حضور دارند.

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه زمان و مکان برگزاری نشست و کارگاه منطقه‌ای همکاری‌های بین المللی در مبارزه با جرایم سایبری (UNODC) را ۲۲ و ۲۳ مرداد ماه سال جاری در مرکز آموزش‌های بین‌المللی دانشگاه علوم انتظامی اعلام کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر