کد خبر: 98623 A

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا به ایلنا خبر داد:

زیرساخت در فاوای ناجا در حال تغییر است در کنار شماره جدید پیامک تخلفات، شماره ۸۸۲۸۸۸۸۸ به صورت شبانه روزی اطلاعات نمره منفی و میزان تخلفات را به مردم گزارش می‌دهد.

ایلنا: ‌رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا از تجمیع شماره تخلفات و ترافیک راهور خبر داد و گفت: جزئیات این تجمیع به زودی اعلام می‌شود.

"سرهنگ کرمی اسد" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ پیامک تخلفات رانندگی مدتهاست قطع شده است، افزود: پلیس راهور برای اطلاع یافتن مردم از وضعیت خلافی خودرو، نمره منفی و اطلاعات پرداخت شماره ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ را جایگزین کرده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی سایت WWW.rahvar120.ir توسط پلیس راهور، گفت: زیرساخت در فاوای ناجا در حال تغییر است در کنار شماره جدید پیامک تخلفات، شماره ۸۸۲۸۸۸۸۸ به صورت شبانه روزی اطلاعات نمره منفی و میزان تخلفات را به مردم گزارش می‌دهد.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه به دنبال تجمیع اعلام تخلفات به صورت پیامکی و  ترافیک است،‌ تصریح کرد: در هفته ناجا جزئیات این تجمیع اعلام می‌شود.

وی اظهار کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این سایت بسیاری از مشکلات مردم در بخش راهور حل و فصل می‌شود البته برای پیامک تخلفات شماره جدید و دائمی اعلام می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر