کد خبر: 99363 A

متهمان دستگیر شدند؛

با اقدامات پلیسی و بررسی‌های علمی، مأموران موفق شدند ۳ نفر از اعضای این باند به اسامی «ح»، «م» و «م» را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

ایلنا: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان اصفهان ۲ کلاهبردار که از متقاضیان خرید خودرو مبالغ سنگین در حدود ۵۰ میلیارد ریال اخذ و بدون تحویل خودرو متواری شده بودند را دستگیر کردند.

به گزارش ایلنا، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در پی دریافت شکایت‌های متعدد علیه افراد یک شرکت خصوصی مبنی بر اینکه این افراد از بیش از ۳۰۰ نفر از متقاضیان خرید خودرو مبالغ سنگین اخذ و بدون تحویل خودرو متواری شده‌اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس استان اصفهان تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با تشکیل پرونده مقدماتی تحقیقات خود را در رابطه با چگونگی موضوع گزارش شده و مدارک شاکیان را مورد بررسی قرار دادند.

سردار آقاخانی افزود: با اقدامات پلیسی و بررسی‌های علمی، مأموران موفق شدند ۳ نفر از اعضای این باند به اسامی «ح»، «م» و «م» را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه عنوان داشت: با شروع بازجویی‌های فنی و تخصصی از مته‌مان، نهایتا دستگیر شدگان در مواجهه با ادله و شواهد موجود لب به اعتراف گشوده و به کلاهبرداری‌های متعدد اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: با بررسی کار‌شناسی صورت گرفته مبلغ کلاهبرداری قریب به ۵۵ میلیارد ریال از بیش از ۳۰۰ نفر شاکی برآورد شده است.

آقاخانی در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل شدن تحقیقات مته‌مان بهمراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر