کد خبر: 10041 A

رییس ستاد عملیات پزشکی حج تمتع ۹۱ خبر داد:

به منظور ارائه خدمت به حجاج، پایگاه‌های سلامت بانوان صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر و بعد از ظهر‌ها از ساعت ۱۳ تا ۱۷ عصر دایر و خدمت رسانی می‌کنند.

ایلنا: رییس ستاد عملیات پزشکی تمتع ۹۱ گفت: سه پایگاه سلامت بانوان در شهر مدینه برای دسترسی آسان زائران راه‌اندازی و همراه با پزشک خانم مستقر شده است.

به گزارش ایلنا، ولید دنده بر با بیان معذوریت بانوان در مراجعه به پزشکان کاروان‌ها، اظهار كرد: بانوان در مراجعه به مشاوران درمانی و بهداشتی با برخی از معذوریت‌ها مواجه می‌شوند و به راحتی می‌توانند هرگونه مشاورهٔ درمانی خود را بصورت مستقیم با پزشکان زن می‌توانند مطرح کنند.

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از تجهیز و راه اندازی اولین پایگاه سلامت بانوان در هتل ماسات الاصیل مکه مکرمه نیز خبر داد و افزود: هدف اصلی ما تامین حفظ سلامت و ایمنی روحی و روانی زائران در این سفر معنوی و روحانی است.

وی ادامه داد: به منظور ارائهٔ خدمت به حجاج، پایگاه‌های سلامت بانوان صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر و بعد از ظهر‌ها از ساعت ۱۳ تا ۱۷ عصر دایر و خدمت رسانی می‌کنند.

دنده‌بر ضمن اشاره به خدمات مرکز پزشکی حج و زیارت خواستار رعایت توصیه‌های بهداشت فردی و همچنین حفظ ارتباط و پیوستگی روانی و عاطفی بهداشتی و درمانی زائرین با پزشکان کاروان‌ها شد.

حج و زیارت حجاج مرکز پزشکی حج و زیارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر