کد خبر: 103315 A

زریبافان:

یکی از نقاط ضعف من صحبت کردن بود، اصلا سخنرانی نمی‌کردم ولی هر جا رفتم، توانستم حرف بزنم. دوستان شاهد هستند که جلسات ۴ و ۵ ساعته می‌گذاشتند و من دو ساعت هم سخنرانی می‌کردم، اول جلسه، توسل پیدا می‌کردم به یک شهید و خود شهید کمک می‌کرد.

ایلنا: مسعود زریبافان، رئیس قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولین روز کاری حجت الاسلام و المسلمین شهیدی، رئیس جدید بنیاد شهید گفت که شهدا در دوران ۴ سال و سه ماهه خدمت او در این بنیاد به او بسیار کمک کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زریبافان اظهار داشت: باور دارم که هیچ جایی نبود که گرفتار شوم و با مشکل برخورد کنم و به شهیدی خاصی متوسل شوم و راه برایم باز نشود.

زریبافان افزود: یکی از نقاط ضعف من صحبت کردن بود، اصلا سخنرانی نمی‌کردم ولی هر جا رفتم، توانستم حرف بزنم. دوستان شاهد هستند که جلسات ۴ و ۵ ساعته می‌گذاشتند و من دو ساعت هم سخنرانی می‌کردم، اول جلسه، توسل پیدا می‌کردم به یک شهید و خود شهید کمک می‌کرد.»

به گفته وی؛ جلسات با ایثارگران، جلسات پرباری است، سئوال می‌کنند و بحث می‌کنند به مسائل سیاسی و ایثارگری و صنفی خودشان وارد می‌شوند و سئوال می‌کنند. شهدا حوصله می‌دادند که قشنگ بنشینم و گوش کنم و بعد یکی یکی سئوال‌ها را پاسخ بدهم و بعد هم سخنرانی کنم. شهدا چقدر راحت کمک می‌کردند که جلسه‌ای که پر از سئوال بوده با سلام و صلوات و خوشی ختم شود. در بقیه کار‌ها هم همینطور بوده، هر جایی که ما احساس کردیم گره و مشکلی وجود دارد، بعد از ائمه اطهار به شهدای خاص توسل پیدا می‌کرده‌ایم و می‌دیدیم که انگار در جلسه نشسته است و مرا راهنمایی می‌کند که چه فکری و چه تدبیری بکن.

زریبافان خطاب به شهیدی ادامه داد: من مطمئنم که بسیاری از شهدا در این جلسه ما حاضرند و شاهد صحبت‌های ما هستند و من مطمئن هستم که با ویژگی‌هایی که شما دارید، شهدا حتما کمکتان می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر