کد خبر: 1978 A

معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا خبر داد؛

مرزداران شرق کشور در ماه گذشته طی ۱۸ درگیری مسلحانه در حریم امنیتی مرز کشورمان موفق به کشف ۱۲ هزار و ۱۷۴ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، هروئین و مرفین شدند.

ایلنا: معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا در تشریح عملکرد ماه گذشته مأموران مرزبانی و پایگاه‌های دریابانی کشور از کشف بیش از ۱۲ تن انواع مواد مخدر در مرزهای کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عطایی در اعلام عملکرد مرداد مأموران مرزبانی و پایگاه‌های دریابانی کشور از انهدام چند باند بزرگ مواد مخدر در مرزهای شرقی کشور خبر داد و گفت: مرزداران شرق کشور در ماه گذشته طی ۱۸ درگیری مسلحانه در حریم امنیتی مرز کشورمان موفق به کشف ۱۲ هزار و ۱۷۴ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، هروئین و مرفین شدند.

وی افزود: حافظان سرحدات کشور در ماه گذشته با توقیف و بازرسی از صد‌ها فروند شناور و خودروی قاچاقچیان از خروج بیش از ۲ میلیون و ۶۹۳ هزار لیتر انواع فراورده‌های سوختی جلوگیری کرده و این مقدار سوخت را به چرخه اقتصاد ملی برگرداندند.

عطایی اظهار داشت: جلوگیری از ورود بیش از ۸۴ هزار عدد انواع کالاهای ممنوعه و بیش از یک هزار و ۴۰۰ عدد انواع کالاهای ضد فرهنگی را از دیگر دستاوردهای مرزداران کشور بود.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا گفت: همچنین مرزداران کشور طی این مدت با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی از ورود تعدادی از اتباع کشورهای بیگانه به حریم امنیتی مرز کشورمان مطلع شده و در عملیات‌های منسجم و غافلگیرانه بیش از یک هزار و ۹۰۰ نفر از این افراد را دستگیر و ۲۴ هزار و ۶۰۲ نفر دیگر را از نقطه صفر مرزی طرد کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر