کد خبر: 40607 A

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد؛

در سال جاری ۱۰ میلیارد تومان بن برای اقشار ضعیف و مددجویان تهرانی پیش‌بینی شده که این بن‌ها توسط مسئولان کشوری و همچنین نمایندگان و وزراء توزیع می‌شود.

ایلنا: سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) از توزیع بن‌های خرید کالا ویژه مددجویان و نیازمندان تهرانی خبر داد و گفت: مجموعه امداد، امسال ۱۰ میلیارد تومان بن بین مددجویان و نیازمندان تهرانی توزیع کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، حسین انواری، سرپرست کمیته امداد، در مراسم افتتاح فروشگاه نوروزی کمیته امداد ویژه مددجویان و نیازمندان تهرانی اظهار داشت: این فروشگاه در آستانه دهه فجر و هفته وحدت راه‌اندازی می‌شود که امیدواریم بتوانیم خدمات خوبی را به جامعه هدف ارائه کنیم.

وی تصریح کرد: در سالهای گذشته نیز فروشگاه نوروزی امداد در آستانه سال نو افتتاح شده است که این می‌تواند برای مددجویان و نیازمندانی که توان خرید ندارند، موثر باشد.

انواری به کالا‌ها و اجناس ارائه شده در فروشگاه نوروزی اشاره کرد و گفت: کالا‌ها از لحاظ کیفی و قیمتی قابل قبول هستند ضمن اینکه برخی از کالا‌ها ۳۰ درصد ارزان‌تر از بیرون از فروشگاه است.

عضو شورای مرکزی کمیته امداد خاطرنشان کرد: تمام اجناس ارائه شده که حدود ۴۳۰۰ قلم کالا هستند به جز یک قلم کالا (چادر مشکی) بقیه کالا‌ها ایرانی و تولید داخل هستند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) اضافه کرد: فروشگاه نوروزی کمیته امداد از روز شنبه ۷ بهمن فعالیت خود را رسماً آغاز خواهد کرد و تا پایان سال ادامه می‌دهد و این در حالی است که خانواده‌هایی که دارای بن یا کارت خرید کالا هستند می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ بعد ازظهر مراجعه کنند.

انواری تأکید کرد: در سال جاری ۱۰ میلیارد تومان بن برای اقشار ضعیف و مددجویان تهرانی پیش‌بینی شده که این بن‌ها توسط مسئولان کشوری و همچنین نمایندگان و وزراء توزیع می‌شود.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: مجموعه امداد پیشنهادی را درخصوص گسترش فروشگاه‌های نوروزی در سطح کشور و در استانهای دیگر به دولت داده است که البته در این خصوص هنوز دوستان پاسخی نداده‌اند و این در حالی است که مجموعه امداد آمادگی دارد در صورتی که اعتبارات افزوده شود در تمام استان‌ها و به ویژه استانهای محروم چنین فروشگاه‌هایی را راه‌اندازی کنند.

عضو شورای مرکزی کمیته امداد بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده به هریک مددجویان و نیازمندان تهرانی در سال جاری بیش از ۳ تا ۴ بُن توزیع می‌شود.

به گزارش ایلنا در مراسم افتتاح فروشگاه نوروزی کمیته امدادحجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و جمعی از مسئولان مجموعه کمیته امداد حضور داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر