کد خبر: 42498 A

دومین تغییر در وزارت بهداشت؛

بهرام عین اللهی، پیش از در زمان وزارت کامران باقری لنکرانی نیز مدتی به عنوان دبیر این شورا و مدتی نیز به عنوان معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می‌کرد.

ایلنا: با حکم محمد حسن طریقت منفرد، سرپرست وزارت بهداشت، بهرام عین اللهی به سمت دبیر شورای آموزش پزشکی تخصصی وزارت بهداشت منصوب شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، محمد حسن طریقت طی حکمی، بهرام عین اللهی را به جای امیر محسن ضیایی به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

بهرام عین اللهی، پیش از در زمان وزارت کامران باقری لنکرانی نیز مدتی به عنوان دبیر این شورا و مدتی نیز به عنوان معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می‌کرد. وی چشم پزشک و رئیس قطب چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

سرپرست وزارت بهداشت چند روز پیش نیز در اولین تغییر در ستاد وزارت بهداشت، رمضان محسن‌پور، معاون پارلمانی وزارت بهداشت را با حفظ سمت به جای حسن آقاجانی به سمت رئیس دفتر وزارتی وزارت بهداشت منصوب کرد.

متن حکم انتصاب دبیر جدید شورای آموزش پزشکی به این شرح است:

استاد گرامی جناب آقای دکتر بهرام عین اللهی

سلام علیکم

با توجه به سوابق علمی و تجربیات ارزنده جناب عالی به موجب این ابلاغ به سمت دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می‌شوید تا با اتکال به ذات باری تعالی و رعایت جوانب شرعی با جلب مشارکت صاحبنظران مدیران، اساتید ارجمند، دبیران و اعضای محترم بورد و نهادهای علمی ذیربط در راستای ایجاد تحول با رویکردهای علمی و فن آوری جدید جهت دستیابی به آرمان سند چشم انداز، نقشه جامع علمی و برنامه‌های توسعه‌ای کشور و انجام امور محوله که از اهمیت وی‍ژه‌ای برخوردار هستند اقدام کنید.

امید است با اتکال به ذات باری تعالی در انجام این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید.

دکتر محمد حسن طریقت منفرد

سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر