کد خبر: 42530 A

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر:

در استان‌های آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، مرکزی، همدان و یزد، عملیات امداد رسانی در برف و کولاک همچنان ادامه دارد.

ایلنا: سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی بارش باران و برف طی دو روز گذشته، ۱۴ استان تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و تا کنون به هزار و ۷۷۰ نفر از حادثه دیدگان خدمات امدادی ارائه شده و برای ۶۰۰ نفر شرایط اسکان موقت فراهم شده است.

حسین درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت امداد رسانی در برف و کولاک سطح کشور، گفت: در پی بارش باران و برف طی دو روز گذشته، ۱۴ استان تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و عملیات امدادی در این استان‌ها در حال پی گیری است.

وی ادامه داد: در استان‌های آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، مرکزی، همدان و یزد، عملیات امداد رسانی در برف و کولاک همچنان ادامه دارد.

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در رابطه با جزییات عملیات امداد و نجات در استان‌های کشور، اظهار کرد: ۲۵۰ نیروی عملیاتی در قالب ۶۲ تیم امدادی به مناطق آسیب دیده اعزام شده‌اند و تاکنون به هزار و ۷۷۰ نفر از حادثه دیدگان خدمات امدادی ارائه شده و برای ۶۰۰ نفر شرایط اسکان موقت فراهم شده است.

هلال احمر برف و کولاک حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر