کد خبر: 42789 A

در ۶ماهه نخست امسال:

۹۳هزار و ۸۲۹نفر از مددجویان آموزشهای بهداشتی بهره‌مند شده‌اند که بیش از ۵/ ۴ میلیارد ریال در این زمینه هزینه شده است.

ایلنا: مدیر کل بهداشت، بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد امام خمینی (ره) از بهره‌مندی ۱۱۹هزار و ۷۴۵ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از خدمات بهداشتی با هزینه کرد ۲۳میلیارد و ۲۴۱میلیون و ۸۴۰ هزار ریال در ۶ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام، ناصر ایروانی منش با اشاره به عملکرد خدمات بهداشتی این نهاد برای مددجویان در ۶ماهه نخست امسال، گفت: ۹۳هزار و ۸۲۹نفر از مددجویان آموزشهای بهداشتی بهره‌مند شده‌اند که بیش از ۵/ ۴ میلیارد ریال در این زمینه هزینه شده است.

وی به بینایی سنجی برای ۱۰۵ نفر از قالیبافان با هزینه کرد حدود ۱۹۴ میلیون ریال در شش ماهه نخست امسال نیز اشاره کرد و افزود: همچنین برای ۲۰۶نفر از مددجویان تحت حمایت بهسازی کارگاه خودکفایی با هزینه کرد ۵۱۸میلیون و ۱۸۰ هزار ریال هزینه کرد صورت گرفته است.

مدیر کل بهداشت، بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد امام خمینی (ره) از ارائه خدمات بهداشتی برای حدود ۱۵ هزار نفر از مددجویان تحت حمایت در اردوگاههای دانش آموزی این نهاد در ۶ماهه نخست سال جاری با هزینه کرد ۹۶۸ میلیون و ۸۴۵ هزار ریال خبر داد و یادآورشد: ۲هزار و ۶۵۸ نفر از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد نیز در خوابگاههای دانش آموزی در این مدت از خدمات بهداشتی بهره‌مند شده‌اند که ۳۵۵میلیون و ۲۰۴ هزار ریال هزینه دربرداشته است.

ایروانی منش با بیان اینکه توزیع سبد غذایی مسلولین برای ۲هزار و ۱۵۰نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) صورت گرفته که ۹۸۶میلیون و ۲۵۲ هزارریال هزینه کرد آن بوده است، تصریح کرد: هزار و ۶۰۰ نفر از افراد تحت پوشش از سبد غذایی ویژه بیماران بهره‌مند شده‌اند که بدین منظور ۶۵۱میلیون و ۸۰۰ هزار ریال هزینه صورت گرفته است.

وی از ارائه خدمات بهداشتی دهان و دندان برای ۱هزار و ۱۷۵ نفر از مددجویان در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد و عنوان کرد: ارائه خدمات بهداشت دهان و دندان برای این تعداد، ۱میلیارد و ۱۵۸میلیون ریال هزینه در برداشته است.

مدیر کل بهداشت، بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه در ۶ماهه نخست امسال، ۳هزار و ۷۹ سرویس بهداشتی برای مددجویان ساخته شده است، خاطرنشان کرد: ۱۳میلیارد و ۷۸۶هزار ریال هزینه کرد ساخت این تعداد سرویس بهداشتی بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر