کد خبر: 50588 A

کنگره ۵۳ بزرگ‌ترین و با سابقه‌ترین کنگره دندانپزشکی در کشور است که هر ساله با شرکت نزدیک به ۳۰۰۰ دندانپزشک ازسراسر کشور برگزار می‌شود.

ایلنا: کنگره ۵۳ انجمن دندانپزشکی ایران ۲۴ تا ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۲ در مرکز همایش‌های برج میلاد با حضور دندانپزشکانی از رشته‌های مختلف اعم از اندو، پروتز، ایمپلنت، بیماری‌های دهان، پریودنتیست‌ها، پاتولوژی و... برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری کنگره ۵۳ انجمن دندانپزشکی ایران، عباس دلورانی دبیر اجرایی این کنگره با بیان اینکه موضوع اصلی این کنگره بررسی چالش‌های تشخیص در دندانپزشکی است، اظهار کرد: چند نفر از اساتید ایرانی مقیم خارج از کشور (عمدتاً ایالات متحده آمریکا) از سخنرانان اصلی این کنگره هستند.

وی با بیان اینکه از اساتید برجسته کشور نیز به عنوان سخنران دعوت شده است، ادامه داد: ارائه دهندگان مقالات بر‌تر نیز از دیگر سخنرانان این کنگره به شمار می‌روند.

دلورانی کنگره ۵۳ را بزرگ‌ترین و با سابقه‌ترین کنگره دندانپزشکی در کشور دانست که هر ساله با شرکت نزدیک به ۳۰۰۰ دندانپزشک ازسراسر کشور برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی کنگره ۵۳ انجمن دندانپزشکی ایران با اشاره به برگزاری جشنواره هنری ویژه دندانپزشکان افزود: در این جشنواره دندانپزشکان هنرمند و اساتید برجسته هنر نیز حضور خواهند داشت و از آنان تقدیر بعمل خواهد آمد.

دلورانی از برپایی بزرگ‌ترین نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی کشور در فضایی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع خبر داد و گفت: هنوز در ایران یک مرکز علمی با گنجایش و ظرفیت مناسب برای برگزاری نمایشگاه وجود ندارد.

وی ادامه داد: سعی شده در این کنگره ثبت نام به صورت آنلاین و اینترنتی انجام شود البته همکارانی که به اینترنت دسترسی ندارند می‌توانند با حضوردرمحل انجمن درتهران و ۳۰ شعبه انجمن دندانپزشکی ایران در سراسر کشور ثبت نام نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر