کد خبر: 54130 A

قائم مقام کمیته امداد خبر داد؛

بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز و ۱۰۰ هزار دانشجو تحت پوشش کمیته امداد از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند و اکنون صد‌ها پزشک، مدرس و تعدادی از نمایندگان مجلس و روسای دادگستری با این خدمات توانمند شدن و در حال خدمتگذاری به کشور هستند.

ایلنا: قائم مقام کمیته امداد گفت: مراسم جشن نیکوکاری امروز در بیش از ۱۰ هزار مدرسه با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد علی هاشمی در جشن نیکوکاری در مدرسه راهنمایی دخترانه نور ضمن تقدیر از کمک‌های مردمی در جشن‌ها، مراسم‌های نیکوکاری گفت: به دلیل همدلی و اتحاد مردمی کمک‌های دولتی هیچ‌گاه نمی‌توانند خیر و برکات کمک‌های مردمی را داشته باشد و کمیته امداد به عنوان یک نهاد مردمی خدمتگذار مستضعفان کشور است و خوشبختانه در طول تاریخ کمیته امداد هیچ‌گاه درگیر گرایش‌های سیاسی نبوده و نیست.

قائم مقام کمیته امداد به تقارن سالگرد تاسیس کمیته امداد و جشن نیکوکاری اشاره کرد و افزود: این نهاد جهت خدمتگذاری به مستعضفان، در نقاط داخلی و خارجی کشور دفاتری را ایجاد کرده است.

وی به خدمت رسانی به بیش از ۸ میلیون مددجو در کشور اشاره کرد و افزود: بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز و ۱۰۰ هزار دانشجو تحت پوشش کمیته امداد از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند و اکنون صد‌ها پزشک، مدرس و تعدادی از نمایندگان مجلس و روسای دادگستری با این خدمات توانمند شدن و در حال خدمتگذاری به کشور هستند.

هاشمی تصریح کرد: مراسم امروز در بیش از ۱۰ هزار مدرسه برگزار می‌شود تا دانش آموزان احسان و نیکوکاری را بیاموزند چرا که در خیلی از مناطق کشور مردم همچنان از امکانات روز محروم هستند.

قائم مقام کمیته امداد درباره خدمت رسانی به مردم زلزله زدگان امسال خاطرنشان کرد: ۱۷۰۰ خانواده بی‌سرپرست تحت پوشش قرار گرفتند و بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی به خانواده‌های زلزله زده واگذار شده است.

کمیته امداد جشن نیکوکاری مدارس دانش‌آموزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر