کد خبر: 54323 A

معاون درمان وزارت بهداشت عنوان کرد:

درمانگاههای بیمارستان‌ها در ایام نوروز فعال هستند و بخشهای بستری بیمارستان‌ها نیز برای ارائه خدمات غیر اورژانسی تا ۲۵ درصد ظرفیت خود را به ارائه خدمت درمانی اختصاص می‌دهند.

ایلنا: معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تکذیب خبر فعال بودن ۲۵ درصد مراکز درمانی در ایام تعطیلات نوروزی، گفت: تمام مراکز درمانی کشور در ایام نوروز آماده ارائه خدمت درمانی به هموطنان هستند.

به گزارش ایلنا، حسن امامی رضوی افزود: در ایام تعطیلات نوروزی تمام ظرفیتهای بیمارستان‌ها برای ارائه خدمات اورژانس بسیج می‌شوند و همه بخشهای بیمارستانی نیز برای پشتیبانی اورژانس آماده باش کامل هستند.

وی با یادآوری اینکه از سال گذشته طبق بخشنامه‌ای مصوب شده است که به غیر از ارائه خدمات اورژانس در ایام تعطیلات، خدمات غیر اورژانس نیز به هموطنان ارائه شود، گفت: بنابراین درمانگاههای بیمارستان‌ها در ایام نوروز فعال هستند و بخشهای بستری بیمارستان‌ها نیز برای ارائه خدمات غیر اورژانسی تا ۲۵ درصد ظرفیت خود را به ارائه خدمت درمانی اختصاص می‌دهند.

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه برخی از خبرگزاری‌ها و سایتهای خبری به اشتباه عنوان کرده‌اند که فقط ۲۵ درصد مراکز درمانی در ایام نوروز فعال هستند، تأکید کرد: تقریبا از ظرفیت ۱۰۰ درصدی بیمارستان‌ها در ایام تعطیلات استفاده خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر