کد خبر: 75697 A

بیمارستان میلاد در آغاز با 16 تختICU کار را شروع کرد و در حال حاضر اورژانس بیمارستان 120 تخت دارد که خود یک بیمارستان بزرگ است.

ایلنا: با حضور فتاحی رئیس هیئت مدیره، فیاض مدیرعامل، سرتیپ زاده عضو هیئت مدیره بیمارستان میلاد و جمعی از مدیران بیمارستان، 14 تخت ICU داخلی در محل اورژانس افتتاح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، محمودرضا فیاض مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره بیمارستان ضمن تبریک به مناسبت 13 رجب (ولادت حضرت علی (ع)) گفت: از زحمات خانواده بیمارستان میلاد تشکر می‌کنم چون اگر این تلاش‌ها نبود بیمارستان به موقعیت فعلی نمی‌رسید.

وی با اشاره به این که بازسازی و توسعه اورژانس بیمارستان از دوره مدیریت قبلی آغاز شده است، اظهار داشت: ساخت 14 تختICU داخلی در محل اورژانس نیز در زمان هیات مدیره فعلی به ریاست جناب آقای دکتر فتاحی انجام گرفته است.

فیاض با اشاره به این که شروع ساختICU داخلی از ابتدای تعطیلات نوروز بوده است، گفت: این اقدام بیانگر تلاش مضاعف کارکنان است.

فتاحی: بایستی توسعه کیفی میلاد را مد نظر قرار دهیم

در ادامه علی فتاحی رییس هیات مدیره بیمارستان میلاد تقارن افتتاح ICU داخلی را با ولادت حضرت علی (ع) را به فال نیک گرفت.

وی با تشکر از همه دست اندرکاران ساختICU داخلی خاطر نشان کرد: باید یاد بگیریم مدیریتمان بر پایه مدیریت برنامه‌ای و فرآیند گرایی باشد و مدیریت وظیفه گرایی نداشته باشیم.

فتاحی با بیان این که بیمارستان میلاد در آغاز با 16 تختICU کار را شروع کرد، گفت: در حال حاضر اورژانس بیمارستان 120 تخت دارد که خود یک بیمارستان بزرگ است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر