کد خبر: 80493 A

کمیته‌های جوانان، دانشجویان و بانوان ستادهای دکتر روحانی با برگزاری همایش‌ها، نشست‌ها و مناظر‌ها به دنبال ایجاد نشاط سیاسی در استان هستند.

ایلنا: مهدی آیتی رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در خراسان جنوبی در نشست دانشجویان ستادهای این استان رسیدگی به مناطق محروم را در اولویت برنامه‌های دکتر حسن روحانی بویژه در مناطق محروم دانست.

به گزارش ایلنا، مهدی آیتی با تاکید بر اینکه مردم از کاندیداهای حاضر، انتظار ارائه برنامه برای حل مشکل را مطالبه می کنند افزود: تلاش تمامی ستادهای دکتر روحانی پردازش داده‌های واقعی و صحیح برای برنامه ریزی جهت دستیابی به مطالبات عمومی اعلام کرد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی حفظ وحدت و آرامش در ایام انتخابات را یکی از مهم‌ترین ملزومات شادابی سیاسی در کشور عنوان کرد و گفت: کمیته‌های جوانان، دانشجویان و بانوان ستادهای دکتر روحانی با برگزاری همایش‌ها، نشست‌ها و مناظر‌ها به دنبال ایجاد نشاط سیاسی در استان هستند.

رئیس ستاد روحانی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه استان خراسان جنوبی چه تحولی را در صورت پیروزی دکتر حسن روحانی شاهد خواهد بود گفت: دکتر حسن روحانی به عنوان شخصیتی که شناخت جامع و کاملی از اقصی نقاط کشور دارد اولویت اصلی برنامه‌های خود را در حوزه اقتصادی کاهش فاصله طبقاتی بین مناطق مختلف کشور اعلام کرده است و این امر نشانگر آن است که استان‌های تازه تاسیس جایگاه مناسبی را در برنامه‌های دولت تدبیر و امید خواهد داشت.

در این نشست که سه ساعت به طول انجامید موضوعاتی چون آزادی بیان، تاثیر تحریم‌ها در اقتصاد معیشتی مردم، زنان و خانواده گسترش آموزش عالی، اشتغال مورد بحث و پرسش دانشجویان قرار گرفت که مهدی آیتی بعنوان رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در استان خراسان جنوبی دیدگاه‌های ایشان را برای دانشجویان و نخبگان استان تشریح کرد.

مهدی آیتی در پایان از همه دانشجویان و صاحب نظران استان خواست تا دیدگاههای خود را در تمامی زمینه‌ها به ستاد مرکزی دکتر روحانی ارسال کنند تا دیدگاههای مردم در اختیار ایشان قرار بگیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر