کد خبر: 84616 A

مبلغ 14 هزار میلیارد ریال امروز 5 تیر سال جاری به یمن اعیاد شعبانیه برای پرداخت 25 درصد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران و مابه‌التفاوت حداقل حقوق به میزان 700 هزار تومان در وجه بانک رفاه پرداخت شد.

ایلنا: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: مبلغ 14 هزار میلیارد ریال امروز 5 تیر سال جاری به یمن اعیاد شعبانیه برای پرداخت 25 درصد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران و مابه‌التفاوت حداقل حقوق به میزان 700 هزار تومان در وجه بانک رفاه پرداخت شد.

به گزارش ایلنا، سعید مرتضوی افزود: با توجه به مصوبه مورخ 4/4/1392 هیئت امنای سازمان بخشنامه ارسال و آئین نامه مربوطه و رفع اشکالات و نواقص مصوبه قبلی لیست متمم پرداخت این مبالغ که مربوط به 4 ماه نخست امسال است به تمامی استان‌های کشور ابلاغ شد.

وی افزود: باتوجه به اینکه حقوق تیر ماه طبق روال سابق و براساس حروف الفبا پرداخت می‌شود، این دستورالعمل از روز دوشنبه 10/04/1392 در سراسر کشور اجرایی شده و افرادی که از این تاریخ نوبت دریافت حقوق تیر ماه آنها باشد، حقوق تیر ماه را به همراه این افزایش 4 ماهه و به صورت یک جا دریافت می‌کنند.

مرتضوی اضافه کرد: افرادی که براساس حروف الفبا قبل از تاریخ 10/04/92 حقوق تیر ماه خود را دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند به بانک رفاه مراجعه و افزایش 4 ماهه نخست سال را دریافت کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: انشاءالله بتوانیم در سال جاری خدمات بیش‌تری به بازنشستگان و مستمری‌بگیران به گونه‌ای که در تراز شأن آنان باشد، ارائه کنیم.

بازنشستگان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر