کد خبر: 856 A

اطلاعیه سازمان مدیریت بحران کشور در مورد کمک های مردمی به زلزله زدگان؛

به هموطنان توصیه می‌شود چنانچه قصد دارند از طریق موسسات دیگری به زلزله زدگان کمک کنند حتماً با شناخت و آگاهی کامل از نحوه عملکرد ایشان اقدام نمایند.

سازمان مدیریت بحران کشور با صدور اطلاعیه‌ای از هموطنان گرامی خواست کمک‌های خود را با شناخت و آگاهی از ماهیت موسسات خیریه ارایه کنند.

به گزارش ایلنا؛ متن کامل اطلاعیه بدین شرح است:

با عرض تسلیت به بازماندگان زلزله ۲۱ مرداد در مناطق اهر، ورزقان و هریس، و سپاس از ملت شریف ایران به خاطر همدردی با هموطنان آسیب دیده بدینوسیله اعلام می‌دارد در اجرای ماده ۲۴ آئین نامه اجرایی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، مسئولیت جذب، هدایت و توزیع کمک‌های غیر دولتی داخلی و خارجی و وجوه نقدی به عهده جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است که با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور صورت می‌گیرد.

لذا با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده برای عدالت در توزیع کمک‌ها با تمرکز وجوه دریافتی، هموطنان نیکوکار در داخل و خارج از کشور می‌توانند هدایای نقدی خود را به حساب ۹۹۹۹۹ بانک ملت به نام جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و حساب ۹۰۱۹۰ بانک ملت به نام سازمان بهزیستی و نیز حساب ۰۱۰۵۵۸۳۱۴۴۰۰۲ بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز کنند.

ضمناً توصیه می‌شود هموطنان ارجمند چنانچه قصد دارند از طریق موسسات دیگری به زلزله زدگان کمک کنند حتماً با شناخت و آگاهی کامل از نحوه عملکرد ایشان اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر