کد خبر: 87115 A

در ۲۴ ساعت گذشته؛

در تماسی با اتاق فرمان شهرستان سمیرم اعلام شد یک دستگاه خودروی سواری پیکان در مسیر سمیرم- شهرضا واژگون و هر پنج سرنشین آن مصدوم شده‌اند.

ایلنا: وقوع سه حادثه رانندگی طی ۲۴ ساعت گذشته در جاده‌های استان اصفهان ۱۷ نفر را مصدوم کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: صبح دیروز -۱۴ تیرماه- طی تماسی با اتاق فرمان شهرستان سمیرم اعلام شد یک دستگاه خودروی سواری پیکان در مسیر سمیرم- شهرضا واژگون و هر پنج سرنشین آن مصدوم شده‌اند.

غفور راستین مصدومان این حادثه را یک مرد ۴۲ ساله، زن ۳۵ ساله، دو دختر بچه ۸ و ۳ ساله و یک پسر ۶ ماهه عنوان کرد و افزود: متاسفانه در این حادثه، دختر بچه ۳ ساله به دلیل پرتاب شدن به بیرون، وضعیت وخیمی داشت که توسط آمبولانس به بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرضا منتقل و سایر مصدومان نیز پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان سیدالشهدا (ع) سمیرم اعزام شدند.

وی همچنین با اشاره به برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پیکان در محور چادگان – اصفهان در‌‌ همان روز گفت: در این حادثه نیز مصدومان که سه مرد ۶۷، ۳۳ و ۳۵ ساله، دو زن ۴۶ و ۳۱ ساله، یک پسربچه ۹ ساله و یک دختر ۸ ساله بودند پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان‌های شهید منتظری نجف آباد و شهید رجایی داران منتقل شدند.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان درباره حادثه دیگر رانندگی اعلام کرد: در تماسی با اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان لنجان اعلام شد که برخورد دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و ۲۰۶ در محور شهرکرد- زرین‌شهر پنج مصدوم بر جای گذاشته است.

به گفته وی پس از وقوع این حادثه، واحدهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ و یک واحد از هلال احمر به سرعت بر بالین مصدومان که سه زن ۵۴، ۴۰ و ۳۰ ساله و یک پسر ۱۲ ساله بودند حاضر شدند و آن‌ها را پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان شهدای لنجان منتقل کردند.

حوادث جاده ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر