کد خبر: 884 A

مدیرکل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران:

همه بیمارستانها، اورژانس ها و مراکز درمانی تابعه این اداره کل در ایام تعطیلات برگزاری اجلاس سران غیر متعهدها آماده هستند.

مدیرکل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران گفت: همه بیمارستانها، اورژانس ها و مراکز درمانی تابعه این اداره کل در ایام تعطیلات برگزاری اجلاس سران غیر متعهدها آماده هستند.

به گزارش ایلنا، سید علی جمالیان مدیرکل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران گفت: با توجه به تعطیلی 5 روزه پایتخت به علت برگزاری جلسات سران اجلاس با برقراری کشیک منظم در بیمارستانها، اورژانس ها و مراکز درمانی خدمات رسان تابعه این اداره کل در ایام تعطیلات برگزاری اجلاس غیر متعهدها تسهیلاتی فراهم شده است تا شهروندان بتوانند به راحتی از خدمات درمانی مورد نیاز بهره‌مند شوند.

وی گفت: در بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه شهرستانهای استان تهران همانند گذشته تمامی خدمات درمانی بدون محدودیت انجام می‌شود.

جمالیان اظهار داشت: در بیمارستانهای تأمین‌اجتماعی شهریار، شهر قدس،امام رضا (ع) اسلامشهر و 15 خرداد ورامین و دیگر مراکز درمانی تابعه این اداره کل در سطح شهرستانهای استان تهران کلیه خدمات درمانی مورد نیاز بیماران بدون هیچ گونه محدودیتی همچون روال گذشته به کلیه بیماران و بیمه شدگان نیازمند ارایه می‌شود.

وی ادامه داد: در این جلسه مباحث مختلفی از جمله تدابیر لازم در ایام برگزاری اجلاس سران غیر متعهدها در پایتخت، با حضور معاونین و روسای ستادی و همچنین روسای بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه در دو بخش مراکز درمانی بیمارستانی و بستری و همچنین درمانگاهها و مراکز درمانی سرپایی مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: تمامی بیمارستانهای تابعه اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران باز هستند و تنها ممکن است در این ایام که میهمانان اجلاس به کشور وارد می‌شوند، ظرفیت مراکز درمانی سرپایی تا حدی کاهش یابد.

وی افزود: این هماهنگی از قبل با بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه انجام شده است تا با برقراری کشیک‌های منظم، خدمات رسانی مناسب درمانی در این ایام صورت پذیرد.

مدیر کل درمان استان تهران خاطرنشان کرد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری هرچه بهتر اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، تمامی بیمارستان‌های تابعه و اورژانس‌ها، به ویژه بیمارستانهای تأمین‌اجتماعی واقع در اطراف محل برگزاری اجلاس آماده شده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر